Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

30.000 €
/ lună 51.19 € / mp / lună

LOT teren in cartier privat

Dârza

586 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

45.000 €
/ lună 50.90 € / mp / lună

Crevedia - Darza - Teren 884Mp I Utilitati In Z ...

Dârza

884 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan arabil Comuna CREVEDIA judetul ...

Dârza

336.619 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

inchiriez atelier

Dârza

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren Crevedia

Crevedia

La ~5km distanță

1.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

24.999 €
/ lună 31.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Crevedia

Crevedia

La ~5km distanță

785 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

2.600 €
/ lună
2.750 €

Inchiriere Vila Individuala-P+1+M,Lux-piscina-g ...

Crevedia

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
720 mp teren
2008

Agenție

1 lună în urmă
3

100 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

teren in crevedia la dn1a vand sau inchiriez

Crevedia

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

14.500 €
/ lună
16.500 €
16.11 € / mp / lună

Tteren Crevedia / Cocani Direct proprietar (per ...

Crevedia

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

142.500 €
/ lună
170.000 €
29.08 € / mp / lună

Teren intravilan Constructii Bucuresti - Targov ...

Crevedia

La ~5km distanță

4.900 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
11

1.550.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Crevedia 62000 mp

Crevedia

La ~5km distanță

62.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

1.200.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Teren Crevedia 45000 mp

Crevedia

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

3.662 €
/ lună 6.10 € / mp / lună

De inchiriat hale noi cu temperatura controlata ...

Crevedia

La ~5km distanță

600 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,662 € și 4.115 €
Agenție

3 luni în urmă
5

370.000 €
/ lună 25.96 € / mp / lună

Crevedia , 14250 mp cu deschidere 80 ml la DN1A ...

Crevedia

La ~5km distanță

14.250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
16

4.682 €
/ lună
3.870 €
6.05 € / mp / lună

Hală industrială 774 mp cu pod rulant | Crevedi ...

Crevedia

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
11

2.015 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hală industrială 374mp echipată | Pod rulant + ...

Crevedia

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
39

1.200 €
/ lună

Vilă Spațioasă de Închiriat ...

Crevedia

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
450 mp teren
2013
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

45 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

teren intravilan Crevedia Buftea aproape de dn1 ...

Crevedia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

5.750 €
/ lună 14.02 € / mp / lună

Inchiriat Spatiu comercial/locuit/birouri de 41 ...

Crevedia

La ~5km distanță

410 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

120.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Crevedia - de vanzare

Crevedia

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Investitie Crevedia | Teren 5000 mp | Posibilit ...

Crevedia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

85.000 €
/ lună 102.41 € / mp / lună

Priveliste spre lac.

Crevedia

La ~5km distanță

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

700 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial

Crevedia

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

1.300 €
/ lună

VILĂ INDIVIDUALĂ PREMIUM P+1E | Crevedia | Prim ...

Crevedia

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

1.200 €
/ lună

Casa moderna - Buftea - 5 camere - 3 bai - 180m ...

Crevedia

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

140.000 €
/ lună 45.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3057mp, utilitati disponibile

Crevedia

La ~5km distanță

3.057 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

3.000 €
/ lună

Casa cu piscina - Buftea - 8 camere - 4 bai - 6 ...

Crevedia

La ~5km distanță

8 camere
620 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.000 €
/ lună
24.000 €
33.14 € / mp / lună

Teren de vanzare

Crevedia

La ~5km distanță

694 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
21

1.242 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii birou de inchiriat /clinica/ activitati ...

Crevedia

La ~5km distanță

207 mp utili
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,242 € și 1.300 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

285.000 €
/ lună 90.10 € / mp / lună

Teren Crevedia Stradal- Benzinaria TSV

Crevedia

La ~5km distanță

3.163 mp teren