Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

191 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere complect mo ...

Petroșani

2 camere
42 mp
Etaj 1

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună

Inchiriez Apartament cu 2 camere langa Delfinar ...

Conacu

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren livada 3000 m

Dumbrăveni

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat-City Park Mall

Adamclisi

La ~10km distanță

2 camere
55 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

OCAZIE | Casa + 1600 mp Teren +APA + GARD usii ...

Plopeni

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

29 €
/ lună

Cazare, Schitul Sfantul Gherasim, Negresti, Cob ...

Cobadin

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

5.300 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vanzare teren agricol Jud Constanta

Cobadin

La ~15km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Vand teren arabil

Cobadin

La ~15km distanță

52.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

16.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vand Teren 500m Cobadin str. Primaverii

Cobadin

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.990 €
/ lună 19.29 € / mp / lună

Teren intravilan , cu constructie in Cobadin, 2 ...

Cobadin

La ~15km distanță

2.591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

26 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan in Cobadin

Cobadin

La ~15km distanță

800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ciocarlia de Sus Strada Dreptati teren 1914 mp ...

Ciocârlia

La ~20km distanță

1.914 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

62.000 €
/ lună 56.01 € / mp / lună

Teren - Ciocarlia de Jos

Ciocârlia

La ~20km distanță

1.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.800 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren Ciocarlia de Jos

Ciocârlia

La ~20km distanță

400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Teren vanzare ,3.900 mp,Mereni

Mereni

La ~25km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren intravilan

Mereni

La ~25km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

800 €
/ lună

Apartament 3 camere spatios KM 5, Constanta | P ...

Central, Negru Vodă

La ~25km distanță

3 camere
120 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

58.000 €
/ lună
59.500 €
1.16 € / mp / lună

Teren agricol extravilan 5 ha Negru Voda arenda ...

Central, Negru Vodă

La ~25km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

13.400 €
/ lună 24.81 € / mp / lună

Teren intravilan central, 540 mp, Negru-Voda, j ...

Central, Negru Vodă

La ~25km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20.000 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Teren intravilan sat Lanurile

Lanurile

La ~25km distanță

1.842 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

339.000 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

RASOVA Cochirleni Teren extravilan 38 Hectare c ...

Rasova

La ~30km distanță

380.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren Valea Dacilor -intravilan de vanzare / St ...

Siminoc

La ~30km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

Teren agricol de 12700 mp cu direct access DC11 ...

Siminoc

La ~30km distanță

12.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Siminoc

Siminoc

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

782 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/5 Murfatlar, ID: ...

Siminoc

La ~30km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

10.758 €
/ lună
10.994 €
0.77 € / mp / lună

Teren extravilan Murfatlar, ID: R2982572

Siminoc

La ~30km distanță

14.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

12.006 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Teren Baraganu, ID: R3055061

Bărăganu

La ~30km distanță

1.727 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Teren extravilan Murfatlar 108.480 mp Deschider ...

Bărăganu

La ~30km distanță

108.480 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

600 €
/ lună

2 camere Ultracentral Stefan cel Mare langa Pos ...

Saligny

La ~30km distanță

2 camere
52 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

teren de inchiriat

Făclia

La ~30km distanță

1.650 mp teren