Proprietăți unice: 272
Proprietari: 30
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

850 €
/ lună
750 €

Apartament prima linie la mare | parcare subter ...

Faleza Nord, Constanța

2 camere
92 mp
Etaj 6 / 11
2009
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.000 €
/ lună

Apartament 3 camere | Faleza Nord - BND Buildin ...

Faleza Nord, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

1.999 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 camere,faleza nord,zona ...

Faleza Nord, Constanța

4 camere
155 mp
Etaj 5 / 6
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.999 €
/ lună
2.100 €

4 camere, Faleza Nord, zona Pescarie, Mamaia, p ...

Faleza Nord, Constanța

4 camere
155 mp
Etaj 5 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament Faleza Nord de inchiriat

Faleza Nord, Constanța

2 camere
70 mp
9E
Agenție

5 zile în urmă
15

1.200 €
/ lună

Viata linistita langa plaja- apartament de fami ...

Faleza Nord, Constanța

4 camere
115 mp
Etaj 3
1996
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

2.238 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Faleza Nord, spatiu comercial din constructie 1 ...

Faleza Nord, Constanța

191 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

850 €
/ lună

Apartament NOU SMART-HOME cu 2 Camere, Parcare ...

Faleza Nord, Constanța

2 camere
75 mp
Etaj 2 / 8
8E
Agenție

2 zile în urmă
5

96 €
/ lună

Faleza nord, camera cu baie proprie

Faleza Nord, Constanța

2 camere
20 mp
Etaj 2
2000
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

650 €
/ lună

Apartament 2 camere, vedere la mare+ Loc de pa ...

Faleza Nord, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
2021
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
15

5.900 €
/ lună
6.000 €

Sezon estival, vila/pensiune 8 camere/8 bai - F ...

Faleza Nord, Constanța

5 camere
250 mp
300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

1.100 €
/ lună

#Apartament mobilat ?i utilat, design modern - ...

Faleza Nord, Constanța

3 camere
75 mp
2024
6E
Agenție

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună

Faleza Nord, 3 camere, 2 bai/frontal mare

Faleza Nord, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
23

1.100 €
/ lună

Apartament Superb, pe Malul Marii, zona Faleza ...

Faleza Nord, Constanța

3 camere
80 mp
Parter
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament FALEZA NORD - 500 EURO ( COD 2+7)

Faleza Nord, Constanța

2 camere
60 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună
800 €

Închiriere apartament 3 camere Faleza Nord

Faleza Nord, Constanța

3 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
26

650 €
/ lună

LUX! Ap2cam PRIMUL CHIRIAS - BND Residence - PA ...

Faleza Nord, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 6
2025
Agenție