Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
2

64.900 €
/ lună 9.14 € / mp / lună

COMISION 0% - Teren la DUNARE in Caras-Severin

Socol

7.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

500 €
/ lună

2 camere Faleza Nord

Baziaș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren extravilan in Bazias, cu vedere la Dunare

Baziaș

La ~5km distanță

76.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

285 €
/ lună

Casa de inchiriat la Dunare camera de inchiriat ...

Divici

La ~10km distanță

4 camere
2.000 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

59 €
/ lună

Divici camere Clisura Dunarii Cazare cu piscina ...

Divici

La ~10km distanță

4 camere
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

32.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Teren la malul Dunarii, 2100mp, pret negociabil ...

Divici

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

37.500 €
/ lună 12.93 € / mp / lună

Teren la malul Dunarii, in zona Divici, 2900mp, ...

Divici

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.111.000 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Teren, 120000mp, Insula Calinovat, Moldova Noua

Divici

La ~10km distanță

120.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

98.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Teren extravilan 8364 mp, Divici

Divici

La ~10km distanță

8.364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala Spatiu de inchiriat

Radimna

La ~15km distanță

1.300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

18.900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren extravilan Moldova Noua zona Crusar, pano ...

Măcești

La ~20km distanță

3.150 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

110.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0% Teren in Caras Severin, Lipit de pr ...

Măcești

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Moldova Veche

La ~25km distanță

2 camere
38 mp
Parter
1978
Agenție

5 luni în urmă
5

9.776 €
/ lună 3.62 € / mp / lună

Terenuri Extravilan Moldova Noua Parcelabile

Moldova Veche

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.400 €
/ lună 11 € / mp / lună

400mp - spatiu comercial - Moldova Noua

Moldova Veche

La ~25km distanță

400 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.400 €
/ lună 11 € / mp / lună

400mp - spatiu comercial - Moldova Noua

Moldova Veche

La ~25km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

15.900 €
/ lună 11 € / mp / lună

Slatina-Nera, 1445Mp. Teren Drept la Sosea, lan ...

Slatina-Nera

La ~25km distanță

1.445 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

50 €
/ lună

Cazare Clisura Dunarii, Moldova Noua, Apartamen ...

Central, Moldova Nouă

La ~25km distanță

2 camere
50 mp
Parter
Agenție

6 luni în urmă
13

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

2 Complexuri multifunctionale de inchiriat ultr ...

Ultracentral, Moldova Nouă

La ~25km distanță

1.500 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

140.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren De Vanzare - Direct Proprietar In Moldova ...

Central, Moldova Nouă

La ~25km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

19.999 €
/ lună 50.00 € / mp / lună

Teren cu acces la Dunare

Central, Moldova Nouă

La ~25km distanță

400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400.000 €
/ lună 44.94 € / mp / lună

Proprietate turistica | Fost hotel | Teren 8900 ...

Central, Moldova Nouă

La ~25km distanță

8.900 mp teren