Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

79.000 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren la strada la intrare in Curtesti

Curtești

3.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtesti

Curtești

2.389 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.000 €
/ lună 26.38 € / mp / lună

Loc de casa zona Bucovina-Curtesti

Curtești

796 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

2389mp teren intravilan, imprejmuit, Bucovina-C ...

Curtești

2.389 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan 7000 mp de inchiriat zona Hudu ...

Curtești

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

227.500 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren extravilan 3,5 ha cu potential ridicat de ...

Curtești

35.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

150.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozitie ...

Curtești

6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

210.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren Intravilan Curtesti 7500mp

Curtești

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

32 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Curtesti intravilan

Curtești

2.054 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
/ lună 51.61 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Curtești

2.616 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

33.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren extravilan 3000 mp de vanzare

Curtești

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

350 €
/ lună

Duplex de Vanzare/Inchiriere I Suceava/Ti?au?i ...

Curtești

4 camere
77 mp
200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1.000 mp (35 m x 28 m) Curtesti_Botosani

Curtești

4.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu utilati

Curtești

1.450 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

60.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Teren de vanzare Scheia | Sfantu Ilie | 3.361 m ...

Băiceni

La ~5km distanță

3.361 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De închiriat hala industriala

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
1

144.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare, 8.000 mp, zona Agafton

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

8.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
/ lună 55.12 € / mp / lună

Se vinde un lot de teren

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

635 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De închiriat Hala in Mănăstirea Doamnei

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

62.000 €
/ lună 17.22 € / mp / lună

Teren Intravilan Manastirea Doamnei

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

57.500 €
/ lună 17.97 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 3200mp la strada in Manas ...

Mănăstirea Doamnei

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

26.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Locuri de casa la Agafton

Agafton

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.000 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Teren deosebit in Agafton cu suprafata de 3800m ...

Agafton

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.000 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Teren generos 5.672 mp Agafton, la strada princ ...

Agafton

La ~5km distanță

5.672 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

242 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona ultracentrala de la 20-2 ...

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

20 mp
6E
Agenție

Mai mult de un an
11

270 €
/ lună

Apartament - Aleea Viilor - etaj 3

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

134 €
/ lună

Gazda pentru un baiat

Central, Botoșani

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
Etaj 2
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

2.199 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 200 mp cu vad la Calea Nationa ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

2.520 €
/ lună 9 € / mp / lună

Cladire separata cu etaj zona ultracentrala

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

280 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

2.360 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Central, Botoșani

La ~5km distanță

236 mp utili