Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

31.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 3180mp cu casa batraneasca - S ...

Cucorăni

3.180 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

22.500 €
/ lună 14.06 € / mp / lună

Teren intravilan 1600mp - Sat Cucorani

Cucorăni

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

130.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren la Popas Cucorani

Cucorăni

13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

60.000 €
/ lună 18.62 € / mp / lună

Teren intravilan la Cucorani la asfalt

Cucorăni

3.222 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

19.000 €
/ lună 23.54 € / mp / lună

807mp teren intravilan la strada in Cucorani

Cucorăni

807 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren extravilan 25.000 mp in apropiere de Popa ...

Cucorăni

25.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 11.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Cucorani

Cucorăni

4.055 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Terenuri in Cucorani sau padure

Cucorăni

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 56m deschidere

Cucorăni

9.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

14.000 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Teren intravilan - Cervicesti

Cervicești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 32.26 € / mp / lună

4 loturi teren 620 mp - 2 lotur 1206 mo si 1384 ...

Ipotești

La ~5km distanță

620 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 32.79 € / mp / lună

Locuri de casa in Ipotesti zona de case

Ipotești

La ~5km distanță

610 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
7

288 €
/ lună

Inchiriez locuin?a la curte

Ipotești

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 1
2016
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan la padure .Catamarasti Vale ,t ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.32 € / mp / lună

Spatiu comercial P+E in Catamarasti Deal

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

347 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.100 €
/ lună 2.34 € / mp / lună

Hala cu 2400mp teren in Catamaresti Deal

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

471 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.500 €
/ lună 4.87 € / mp / lună

Hala industriala noua, 300 mp utili + curte bet ...

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

308 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

135.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren Ipotesti 5000 m2

Mihai Eminescu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

35.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand proprietate teren si cladire

Hrișcani

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
/ lună 10.70 € / mp / lună

Teren Intravilan 2.337 mp - Strada Principala - ...

Hrișcani

La ~5km distanță

2.337 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

59 €
/ lună

Inchiriez perioada Beach please

Costinești

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 1
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

33.000 €
/ lună 95.93 € / mp / lună

Vand teren intravilan Costinesti

Costinești

La ~5km distanță

344 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 4.87 € / mp / lună

Hala industriala noua, 300 mp utili + curte bet ...

Cătămărești

La ~5km distanță

308 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala industriala, teren 1.200 mp Zona industria ...

Cătămărești

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

295 €
/ lună

De vanzare apartament 1 camera Zona Parcul Tine ...

Cătămărești

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Spatiu comercial nou - de inchiriat sau de vanz ...

Cătămărești

La ~5km distanță

340 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan Catamarasti-Deal 5000mp

Cătămărești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 54.29 € / mp / lună

Teren 700 mp in Catamarasti Deal utilitati in z ...

Cătămărești

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

110.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

1 ha teren in Catamarasti Deal

Cătămărești

La ~5km distanță

10.000 mp teren