Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
12

35.000 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Teren de vanzare Blagesti Bacau

Valea lui Ion

11.021 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Candesti Neamt 2100 mp la schimb cu masin ...

Bărcănești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan com Rediu, Jud Neamt Strada Me ...

Socea

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spa?iu central de inchiriat, Buhu?i

Buhuși

La ~5km distanță

26 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
10

200 €
/ lună

Apartament 2 camere semidecomandat de închiriat ...

Nord, Buhuși

La ~5km distanță

2 camere
31 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

1 lună în urmă
8

49 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Buhuși

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Parter
1997
Agenție

3 luni în urmă
6

312.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren agricol cu suprafata de 260000 mp

Central, Buhuși

La ~5km distanță

260.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buhuși

La ~5km distanță

42 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

22.500 €
/ lună 50.79 € / mp / lună

Teren 443mp Buhusi / Strada Gheorghe Doja

Central, Buhuși

La ~5km distanță

443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună 1.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Buhuși

La ~5km distanță

360 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, Buhu?i, Str. Primaveri ...

Central, Buhuși

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
1980
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Casa Buhusi inchiriat

Exterior Vest, Buhuși

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
10 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

1.501 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Spatiu comercial P+1, Buhusi, central, jud Baca ...

Central, Buhuși

La ~5km distanță

430 mp utili
1E
1986
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

27.000 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Teren 2063 mp intravilan Podoleni - judet Neamt

Podoleni

La ~10km distanță

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 0.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Podoleni

La ~10km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

233 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Adjud

Lespezi

La ~10km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

169.900 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

Teren 9,428mp Podis / Calea Moinesti

Podiș

La ~15km distanță

9.428 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

31.900 €
/ lună 3.40 € / mp / lună

Teren langa padure | domeniu rezidential | acte ...

Podiș

La ~15km distanță

9.371 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.315 €
/ lună 15.19 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan si constructii 284 ...

Gura Văii

La ~15km distanță

284 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

35.000 €
/ lună 30.07 € / mp / lună

Teren 1165 mp + Cabana de vanzare in Garleni ap ...

Gârleni

La ~15km distanță

1.164 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

352.408 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 12.586mp - DN15 - Bacau - Buhusi - deschi ...

Gârleni

La ~15km distanță

12.586 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 515.87 € / mp / lună

Spatiu Comercial Garleni

Gârleni

La ~15km distanță

126 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

88.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 8,000 mp Garlenii d ...

Gârleni

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

50.900 €
/ lună 22.27 € / mp / lună

Teren Intravilan generos la intrare in Luncani

Luncani

La ~15km distanță

2.286 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

59.800 €
/ lună 20.76 € / mp / lună

Teren Intravilan Luncani Bacau

Luncani

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.725 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de Vanzare Luncani - Slatina

Luncani

La ~15km distanță

909 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

44.500 €
/ lună 15.89 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp, zona Luncani-Bacau

Luncani

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 3000m

Luncani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

PROPRIETAR-Vand teren extravilan 8.637 mpSat. L ...

Luncani

La ~15km distanță

8.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Vand 2756 mp teren in Luncani

Luncani

La ~15km distanță

2.756 mp teren