Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
15

348 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, zona Garii, B ...

Parincea

3 camere
54 mp
Etaj 3
1970
Agenție

2 luni în urmă
7

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat

Parincea

2 camere
47 mp
Etaj 1
1987

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
9

400 €
/ lună

Zona Arena Mall - Apartament 3 camere mobilat/u ...

Barna

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 2 / 3
1985
Proprietar
Comision 0%

Ieri
17

1.500 €
/ lună

Tamasi, Corbeanca

Tamași

La ~10km distanță

270 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

27.000 €
/ lună 13.18 € / mp / lună

Teren intravilan Racova, Bacau 2.049 mp, deschi ...

Racova

La ~10km distanță

2.049 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Casa la Gioseni

Gioseni

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

850 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Inchiriez Hala , com.Buhoci , jud.Bacau

Buhoci

La ~10km distanță

380 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan , Intersesctia BUHOCI - T ...

Buhoci

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.300 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat!

Buhoci

La ~10km distanță

649 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
30

968 €
/ lună
800 €
3.23 € / mp / lună

Hala spatiu industrial birouri cazare in Baca ...

Buhoci

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
30

1.452 €
/ lună
1.200 €
3.23 € / mp / lună

Hala de inchiriat Bacau Buhoci access tir birou ...

Buhoci

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
4

17.800 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Teren 2.456 mp com. Buhoci / DJ Strada Puntii

Buhoci

La ~10km distanță

3.121 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
17

968 €
/ lună
800 €
3.87 € / mp / lună

Hala de inchiriat 250 mp si spatiu ideal servic ...

Buhoci

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
18

1.452 €
/ lună
1.200 €
3.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat 415 mp Buhoci BACAU

Buhoci

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

40.000 €
/ lună 1,666.67 € / mp / lună

spa?iu comercial

Ruși-Ciutea

La ~10km distanță

24 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

1.878 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu multifunctional, la limita ora ...

Ruși-Ciutea

La ~10km distanță

313 mp utili
1E
2014
Agenție

1 lună în urmă
11

159.800 €
/ lună 32.24 € / mp / lună

Teren 4.956mp Letea Veche / Calea BARLADULUI

Letea, Bacău

La ~15km distanță

4.956 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

114 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Letea, Bacău

La ~15km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 4
1988
Agenție

22 ore în urmă
8

55 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat

Letea, Bacău

La ~15km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare in Letea-Veche. Jud.Bacau

Letea, Bacău

La ~15km distanță

1.528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 2000 mp-Letea Veche

Letea, Bacău

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

78 €
/ lună

Primesc in gazda

Letea, Bacău

La ~15km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 3
77
Agenție

3 luni în urmă
10

230 €
/ lună

Kaufland Milcov, Mobilat, Etaj 3

Letea, Bacău

La ~15km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

700 €
/ lună

Primul Chirias - Casa Noua - toate utilitatile

Letea, Bacău

La ~15km distanță

3 camere
120 mp
450 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

750 €
/ lună

De inchiriat casa cu 2 dormitoare si bucatarie ...

Letea, Bacău

La ~15km distanță

3 camere
80 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Casa De inchirieat sau de vanzare.

Letea, Bacău

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

750 €
/ lună

Casa de inchiriat in zona ultracentrala a mun. ...

Letea Veche

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
110 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

59 €
/ lună

Regim hotelier . Ali cuza.

Letea Veche

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

52.500 €
/ lună 106.06 € / mp / lună

Ura teren 495 mp intravilan-toate utilitatile

Letea Veche

La ~15km distanță

495 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

170 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera Autogara

Letea Veche

La ~15km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 2
1997