Proprietăți unice: 73
Proprietari: 39
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Onești

97 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
23

750 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIARIAT ZONA DE SUS ONES ...

Central, Onești

75 mp utili
4E
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2.910 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat in O ...

Ultracentral, Onești

97 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

200 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Onesti

Central, Onești

2 camere
9E
Agenție

1 lună în urmă
1

6.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT IN SUPRAFATA DE 2 HA IN ONES ...

Central, Onești

28.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

1.700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 170 MP VICTORIA S ...

Central, Onești

170 mp utili
2E
2002
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Preț avantajos

Central, Onești

2 camere
60 mp
Etaj 4
1992
Agenție

9 luni în urmă
5

57 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Ultimele 2 boxe de depozitare de inchiriat ...

Central, Onești

9 mp utili
2024
Agenție

9 luni în urmă
13

3.499 €
/ lună 11.86 € / mp / lună

Oferta - Spatiu comercial de inchiriat in zona ...

Central, Onești

295 mp utili
9E
1970
Agenție

10 luni în urmă
4

600 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT 500 MP Calea Marasesti

Est, Onești

486 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
25

1.100 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT IN ONESTI LANGA GARA, ZONA ...

Est, Onești

240 mp utili
2E
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.920 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat/de vanzare spatiu comercial in sup ...

Ultracentral, Onești

192 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Onești

Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.760 €
/ lună 12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT 230 MP IN ONESTI

Central, Onești

230 mp utili
1974
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Garsoniera confort 1 etaj 2

Central, Onești

1 camere
33 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

210 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Onești

1 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

194 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona centrala

Central, Onești

1 camere
40 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

240 €
/ lună

De inchiriat - garsoniera confort 1 , zona de j ...

Central, Onești

1 camere
34 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, Buhu?i !

Central, Onești

2 camere
31 mp
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

11 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat -210mp- Stradal / ...

Ultracentral, Onești

210 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

220 €
/ lună

Inchiriez apartament One?ti

Central, Onești

2 camere
50 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie Apartament 2 Camere Parter

Central, Onești

2 camere
55 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie Apartament 2 Camere Parter

Central, Onești

2 camere
55 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

236 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere onesti 1200 lei

Central, Onești

2 camere
50 mp
Etaj 8
1997
Agenție

1 lună în urmă
1

200.000 €
/ lună 21.41 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in cartierul Andres ...

Central, Onești

9.343 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

249.900 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 28.000 mp in One?ti pentru Inv ...

Central, Onești

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

190 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Onești

1 camere
30 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Onești

2 camere
55 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere str. Stiren ...

Central, Onești

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de 3 camere - Zona de jos - De inchi ...

Central, Onești

3 camere
80 mp
Parter
1985