Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 515.87 € / mp / lună

Spatiu Comercial Garleni

Gârleni

126 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

35.000 €
/ lună 30.07 € / mp / lună

Teren 1165 mp + Cabana de vanzare in Garleni ap ...

Gârleni

1.164 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

88.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 8,000 mp Garlenii d ...

Gârleni

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

352.408 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 12.586mp - DN15 - Bacau - Buhusi - deschi ...

Gârleni

12.586 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

4.315 €
/ lună 15.19 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan si constructii 284 ...

Gura Văii

La ~5km distanță

284 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

233 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Adjud

Lespezi

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

68.000 €
/ lună 34 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, deschidere 15,8 ml, z ...

Ciumași

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

220 €
/ lună

Spre inchiriere apartament 2 camere | 9 Mai

Itești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă
7

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi 1000 mp teren pt. casa - Sat DUMBRAVA - ...

Itești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

47.000 €
/ lună 31.33 € / mp / lună

Vand Teren Hemeiusi sat Liliecipe strada prelun ...

Lilieci

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

63.500 €
/ lună 63.50 € / mp / lună

De vanzare 1.000mp, Teren Lilieci / Calea Moldo ...

Lilieci

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Intravilan Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

600 €
/ lună

Casa semimobilata Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

29.700 €
/ lună 25.49 € / mp / lună

Lot de casa in Lilieci - de vanzare

Lilieci

La ~5km distanță

1.165 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

99.000 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Teren Intravilan In Lilieci, Bacau

Lilieci

La ~5km distanță

7.774 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

1.000 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

De inchiriat - Hala cu suprafata de 146 mp in H ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă

10 €
/ lună

Cazare muncitori 50 Ron

Hemeiuș

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

6.500 €
/ lună 6.96 € / mp / lună

Hala 1.000 mp + curte 3.200 mp + CASA 160 mp BO ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

934 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

42.490 €
/ lună 21.22 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare in Hemeius

Hemeiuș

La ~5km distanță

2.002 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 32.72 € / mp / lună

Teren intravilan Hemeius - langa padure

Hemeiuș

La ~5km distanță

764 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

61.200 €
/ lună 17 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Hemeius Bacau

Hemeiuș

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

33.000 €
/ lună 78.20 € / mp / lună

Teren intravilan Hemeius

Hemeiuș

La ~5km distanță

422 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 17.01 € / mp / lună
35.990 €

Teren intravilan de vanzare 538 mp, FANTANELE, ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.470 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

600 €
/ lună

Casa semimobilata Lilieci

Hemeiuș

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

491 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat Hemeius

Hemeiuș

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

31.900 €
/ lună 20.96 € / mp / lună
31.962 €

Teren intravilan 1.522mp Hemeius / Calea MOLDOV ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.522 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

27.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan in Fantanele de Hemeius | de v ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

44.900 €
/ lună 71.96 € / mp / lună

Hemeius 624 mp teren de casa

Hemeiuș

La ~5km distanță

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 30.77 € / mp / lună

Vand teren in hemeiusi 1300m2

Hemeiuș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

36.500 €
/ lună 52.14 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp,Aleea Coloneilor,toate ...

Hemeiuș

La ~5km distanță

700 mp teren