Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de VANZARE 18660 mp

Coșeri

18.660 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

600.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Oportunitate-Teren intravilan-5 ha-langa Pitest ...

Cireșu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
12

700 €
/ lună

Casa noua, prima inchiriere confort, eleganta s ...

Căteasca

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren curti-constructii, Cateasca Arges, l ...

Căteasca

La ~5km distanță

1.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
1

19.000 €
/ lună 30.55 € / mp / lună

Teren 622 mp. intravilan, Cateasca, sat Catanel ...

Căteasca

La ~5km distanță

622 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

50.000 €
/ lună 29.15 € / mp / lună

Teren intravilan 1715 mp, 26 m deschidere la DJ ...

Căteasca

La ~5km distanță

1.715 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
4

274.450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 27.445 mp cu deschidere in Autostrada A1 ...

Căteasca

La ~5km distanță

27.445 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.848.564 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren extravilan 154.047 mp | Deschidere A1 Pit ...

Căteasca

La ~5km distanță

154.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Cateasca / pamant de casa

Căteasca

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

450.000 €
/ lună 2.25 € / mp / lună

de vanzare teren 20 ha autostrada A1 comasat 10 ...

Căteasca

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună
500 €

Inchiriez apartament 2 camere in Residence Mili ...

Călinești

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Teren Calinesti, Arges!

Călinești

La ~5km distanță

3.392 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

13.500 €
/ lună 15.88 € / mp / lună

Teren intavilan Calinesti - Arges

Călinești

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

50.000 €
/ lună 14.74 € / mp / lună

Teren intravilan Calinesti

Călinești

La ~5km distanță

3.392 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
7

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~5km distanță

240 mp utili
2016
Agenție

18 ore în urmă
15

530.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de 53.000 mp cu vita de vie + Conac boier ...

Călinești

La ~5km distanță

53.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

87.900 €
/ lună 366.25 € / mp / lună

CORT EVENIMENTE Calinesti- Arges!!!

Călinești

La ~5km distanță

240 mp utili
2016
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.900 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3.392 mp Gorganu, C ...

Călinești

La ~5km distanță

3.392 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

4.000 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Lac de pescuit 12.6 HA – Calinesti, Jud. Arge ...

Călinești

La ~5km distanță

126.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

700 €
/ lună

Casă nouă, prima închiriere – confort, eleganță ...

Catanele

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
500 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat 355mp

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

355 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

16 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

195 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

353 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, prima inchirier ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

43 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala .Spatiu .Teren .Service .Depozit/ de inchi ...

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

305 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

13.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vand teren intravilant in Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

16 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

185 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

2.960 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

1.600 mp teren
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 80 , mp ,Topoloveni

Central, Topoloveni

La ~5km distanță

80 mp utili