Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
4

3.460 €
/ lună

De închiriat hală industrială &# ...

Nord, Câmpulung Muscel

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

589 €
/ lună 14.73 € / mp / lună

Inchiriez in zona cu vad

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez casa in Rucar

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

3 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in oras, Campulung M ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez birouri/spatiu comercial la km 0

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

167 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Spatiu comercial,birou

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

393 €
/ lună 3.28 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

255 €
/ lună

Inchiriez ap. 3 camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
15

4.500 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA MODERNA INCHIRIERE FLEXIBILA | ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.858 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentr ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

299 €
/ lună

Apartament doua camere de inchiriat zona centra ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună

Inchiriez apartament - Rotunda

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

353 €
/ lună

Cabana de inchiriat in Campulung Muscel

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 550 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.650 €
/ lună

Inchiriez apartament spa?ios,et.2,Grui

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

216 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare CAMPULUNG MUSCEL

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

42 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Campulung Arges

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat 1500 mp, intravilan, Visoi, Campul ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

235 €
/ lună

Apartament cu balcon si debara, aproape de faci ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 235 € și 253 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

134 €
/ lună

Sirocou camera .

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Campulung Muscel, zona ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

269 €
/ lună

ap 2 camere Grui

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

253 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță