Proprietăți unice: 10
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
11

4.917 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hale Productie Depozitare Alba Su. de la 1725 m ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

4 săptămâni în urmă
7

294 €
/ lună

Apartament de inchiriat in zona Ampoi 1

Ampoi 1, Alba Iulia

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
13

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

HALA 160 MP I ALBA IULIA I ZONA MALL ALBA CAROL ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

520 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

Spațiu Industrial, 144mp, Zona Carolina Mall

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament 3 camere | 1 Baie | 1 Balcon | 65 mp ...

Ampoi 1, Alba Iulia

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

420 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 105 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună
290 €
2.41 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

10 luni în urmă
4

655 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Hală de Închiriat, 180mp, Zona Ampoi 1

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

11 luni în urmă
5

3.800 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 600 MP I ALBA IULIA I CU BI ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Agenție

Mai mult de un an
28

3.400 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Spațiu Industrial, 700mp Construiți, Toate Uti ...

Ampoi 1, Alba Iulia

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună
732 €

Apartament cu 3 Camere, Scara Interioara, Bloc ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Ampoi 3 EXCLUS A ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

550 €
/ lună 7.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial , prestari servicii

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

78 mp utili

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 2 camere Ampoi 3 EXCLU ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
1980
Agenție

4 zile în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament nou cu 3 camere de inchiriat / Ampoi ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

42.000 €
/ lună 93.33 € / mp / lună

Teren Intravilan 450 mp - Zona Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 60 mp, zona-cent ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

750 €
/ lună

CASA NOUA I 4 CAMERE I LIVING I 2 BAI I DE INCH ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
200 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
16

370 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere, 57 mp, zon ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 6
2023
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 370 € și 380 €
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere, 60 mp, zona A ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 6
2022
Agenție

3 luni în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere, Zona Ampoi 3

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Alba Iul ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

700 €
/ lună

Casa de inchiriat in Alba Iulia

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

294 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Alba Iul ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Parter / 6
2012
Agenție

2 luni în urmă
3

36.000 €
/ lună 61.43 € / mp / lună

Teren Intravilan De Vanzare, 587 Mp Zona Arex, ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

586 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

449 €
/ lună 4.68 € / mp / lună

Spatiu comercial - briouri de inchiriat zona Am ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 60 mp, zona Ampo ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Casa in?iruita de inchiriat | 5 camere | 110 mp ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
Agenție

9 luni în urmă
11

600 €
/ lună

Casa Individuala, 4 Camere, Construc?ie Noua, Z ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
350 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, bloc no ...

Ampoi 3, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Parter / 6
2022