Proprietăți unice: 129
Proprietari: 34
Agenție

Ieri
3

2.580 €
/ lună 83.23 € / mp / lună

Spatiu comercial, 31 mp, Cartier Rovine, Zona F ...

Rovine, Craiova

31 mp utili
2E
2006
Agenție

5 zile în urmă
6

500 €
/ lună

Studio, 35 mp, Calea Bucuresti, Zona Electroput ...

Rovine, Craiova

1 camere
35 mp
Etaj 10 / 10
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

3 decomandate, 2 bai, centrala termica, AC, Rov ...

Rovine, Craiova

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

6.545 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu industrial, depozit frigorific, hala

Rovine, Craiova

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat

Rovine, Craiova

3 camere
68 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | Zona Petre ...

Rovine, Craiova

2 camere
47 mp
Etaj 1
1962
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

29 €
/ lună

Inchiriez garsoniera regim hotelier rovine

Rovine, Craiova

1 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera spatioasa, 30 mp, Craiova ...

Rovine, Craiova

1 camere
30 mp
Etaj 3
Agenție

4 zile în urmă

350 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, parter, 30 mp, zona Po ...

Rovine, Craiova

1 camere
30 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Rov ...

Rovine, Craiova

2 camere
48,7 mp
Parter
1990
Agenție

5 zile în urmă
5

280 €
/ lună

Garsoniera decomandata Rovine

Rovine, Craiova

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

298 €
/ lună

Inchiriez apartament Craiova Rovine - Wiesana( ...

Rovine, Craiova

2 camere
55 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

550 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Dezrobirii

Rovine, Craiova

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

325 €
/ lună

Apartament complet renovat - zona [Rovine]

Rovine, Craiova

1 camere
33 mp
Etaj 7
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 325 € și 326 €
Agenție

1 săptămână în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament modern zona Rovine

Rovine, Craiova

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Calea Bucuresti

Rovine, Craiova

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Proprietar închiriez garsonieră moderna, utilat ...

Rovine, Craiova

1 camere
37 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament cu 2 dormitoare de inchirat/scoala39 ...

Rovine, Craiova

2 camere
52 mp
Etaj 3
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Rovine, Craiova

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1978
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Spatiu stradal 85 mp, ideal pentru service, dep ...

Rovine, Craiova

85 mp utili
1995
Agenție

3 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 11.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, 94 mp, Cartier Rovine, Zona I ...

Rovine, Craiova

94 mp utili
11E
1977
Agenție

3 luni în urmă
3

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Cartier Rovine, Zona ...

Rovine, Craiova

100 mp utili
3E
2024
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

390 €
/ lună

Apartament de inchiriat complet mobilat si util ...

Rovine, Craiova

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spațiu comercial 455 metrii patrati Rovine

Rovine, Craiova

400 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
5

4.900 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 600 mp, Cartier Rovine, Zona ...

Rovine, Craiova

600 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, 64 mp, cartier Rovine, zon ...

Rovine, Craiova

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

4 luni în urmă
5

350 €
/ lună

CHIRIE AP 2 CAMERE ROVINE CU CENTRALA

Rovine, Craiova

2 camere
60 mp
Parter
1988
Agenție

6 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, 80 mp, cartier Rovine, zon ...

Rovine, Craiova

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

7 luni în urmă
12

4.500 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Spatiu comercial, 800mp, Rovine, zona Piata Cen ...

Rovine, Craiova

800 mp utili
1E
2005
Agenție

9 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Nou APARTAMENT CHIRIE 2 CAMERE ROVINE CU CENTRA ...

Rovine, Craiova

2 camere
60 mp
Etaj 3
1980