Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

320 €
/ lună

A cozy apartment in the heart of Bucharest

Ion Creangă, Sector 5

743 m

3 camere
45 mp
Etaj 2 / 5
1989
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

118 €
/ lună

CAMERA de inchiriat CARREFOUR Colentina

Ion Creangă, Sector 5

1 camere
18 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

165 €
/ lună

Cazare muncitori Padurea Andronache

Ion Creangă, Sector 5

10 camere
100 mp
2025
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

200.000 €
/ lună 393.70 € / mp / lună

Teren constructii - 508 mp - Cartier Ion Creang ...

Ion Creangă, Sector 5

508 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

14.375 €
/ lună

SPATII DE DEPOZITARE SAU PRODUCTIE CU POD RULAN ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

13.306 €
/ lună

Închiriere Hală București - LIFT ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4.600 €
/ lună

Inchiriere hala in Mega Company Chiajna

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

1E

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

3.800 €
/ lună

Hale mici de inchiriat in CTPark Bucuresti

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
37

2.490 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale Industriale Centura Rudeni Chitila Centura ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
38

4.980 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale Industriale Centura Rudeni Chitila Centura ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

3.055 €
/ lună

Hală industrială de închiriat &# ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

16.698 €
/ lună
13.800 €
5.57 € / mp / lună

P3 Logistic Park, depozite de inchiriat cu acce ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

12.750 €
/ lună

Platformă betonată - A1 Militari - Ce ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

7.000 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

NGB Bragadiru - parc industrial in dezvoltare

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.706 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Flexible Warehouse Space for Lease – 492 ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

18.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de depozitare Bucuresti Vest

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
6

30.492 €
/ lună
25.200 €
5.08 € / mp / lună

WDP Industrial Park Dragomiresti, spatii indust ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună

Spatii depozitare in WDP Park Dragomiresti

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
4

3.352 €
/ lună

Militari - Centura , hala noua , productie/ dep ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
6

22.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

CTPark Bucharest, depozit, spatiu industrial sa ...

Centura Vest, Sector 6

La ~5km distanță

Agenție

5 zile în urmă

211 €
/ lună

Inchiriez camera in casa cu etaj

Moinești, Sector 6

La ~5km distanță

7 mp
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

6.500 €
/ lună 24.07 € / mp / lună

Militari 270 mp Open space vad comercial intens

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

674 m (8 min)

270 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

500 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Militari | Metrou | Loc ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 7
7E
Agenție

Mai mult de un an
8

549 €
/ lună

Apartament 2 camere | Politehnica |

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

568 m (8 min)

2 camere
48 mp
2021
10E
Agenție

10 luni în urmă
4

430 €
/ lună

Garsoniera | Lujerulu | 7' Metrou Lujerului | m ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

359 m (5 min)

1 camere
42 mp
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 440 €
Agenție

10 luni în urmă
8

499 €
/ lună

2 Camere | Lujerului | Metrou | Renovat

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

240 m (3 min)

2 camere
54 mp
1982
9E
Agenție

10 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniera / Militari Residence

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

643 m (7 min)

1 camere
33 mp
2000
4E
Agenție

10 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Militari - complex Envogue - bloc 2020 - la 500 ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 7
2020
Agenție

Mai mult de un an
5

595 €
/ lună

Apartament 2 camere Lujerului | Exigent Plaza | ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță

678 m (8 min)

2 camere
50 mp
11E
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 595 € și 620 €
Agenție

10 luni în urmă
5

299 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Militari Residence c ...

Militari, Sector 6

La ~5km distanță