Proprietăți unice: 503
Proprietari: 62
Agenție

Azi
11

850 €
/ lună

Apartament 2 camere | Loc de parcare & Boxa | O ...

Cotroceni, Sector 5

357 m

2 camere
50 mp
Etaj 5
2024
Agenție

Azi
13

10.000 €
/ lună

REV2005740 Vila superba Cotroceni

Cotroceni, Sector 5

346 m (4 min)

10 camere
628 mp
468 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

850 €
/ lună

Direct proprietar, de inchiriat ap 2 camere Cor ...

Cotroceni, Sector 5

594 m (7 min)

2 camere
55 mp
Etaj 8
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
5

401 €
/ lună 16.71 € / mp / lună

Cotroceni parter de casa 24 mp pt birou product ...

Cotroceni, Sector 5

552 m

24 mp utili
1950
Agenție

2 zile în urmă
13

1.250 €
/ lună

Apartament 3 camere - Cotroceni CORTINA ACADE ...

Cotroceni, Sector 5

267 m

3 camere
90 mp
Etaj 6 / 10
2021
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
7

4.538 €
/ lună 21.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 209 mp | Cotroceni

Cotroceni, Sector 5

727 m (9 min)

209,2 mp utili
11E
2024
Agenție

4 zile în urmă
24

2.000 €
/ lună

INCHIRIERE VILA | COTROCENI | 130MP | IDEAL OFF ...

Cotroceni, Sector 5

255 m

4 camere
130 mp
70 mp teren
1895
Agenție

4 zile în urmă
15

900 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere 90 mp Bloc Nou ...

Cotroceni, Sector 5

294 m

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 11
2019
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
16

850 €
/ lună

Apartament 2 camere One Cotroceni | Parcare sub ...

Cotroceni, Sector 5

426 m

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 11
2024
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

1.200 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Panduri cu loc de parc ...

Cotroceni, Sector 5

468 m

3 camere
84 mp
Etaj 7 / 11
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
10

850 €
/ lună

Inchiriere apartament trei camere mobilat/utila ...

Cotroceni, Sector 5

686 m (9 min)

3 camere
68 mp
Etaj 1 / 2
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
5

850 €
/ lună

Ap3 cam\Cotroceni\Arenele BNR\Curte\Parcare\Ana ...

Cotroceni, Sector 5

476 m (6 min)

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 2
2010
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

850 €
/ lună

Proprietar l 2 camere | One Cotroceni Park l ...

Cotroceni, Sector 5

314 m

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 10
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
10

21.450 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

AFI PARK 1

Cotroceni, Sector 5

468 m

12.250 mp utili
10E
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
13

950 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Cotroceni - Spatiu de birouri, 85 mp / Gradina ...

Cotroceni, Sector 5

596 m

85 mp
1940
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.133 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat - ONE COTROCEN ...

Cotroceni, Sector 5

2 camere
51,3 mp
Etaj 8 / 12
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
12

1.464 €
/ lună

Apartament 3 camere | One Cotroceni | mobilat-u ...

Cotroceni, Sector 5

3 camere
78 mp
Etaj 10 / 12
12E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

5.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Clinică Dentară | Zona Cotroceni | 130 mp | Com ...

Cotroceni, Sector 5

549 m (7 min)

130 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
20

800 €
/ lună

| CORTINA ACADEMY | 2 CAMERE | 60 MP | DESIGN E ...

Cotroceni, Sector 5

266 m

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 11
2021
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

1.650 €
/ lună

Apartament 4 camere in vila - Cotroceni (Comisi ...

Cotroceni, Sector 5

704 m

4 camere
94 mp
Parter / 1
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

8.500 €
/ lună 9.77 € / mp / lună

Vă propunem spre inchiriere clădire de birouri ...

Cotroceni, Sector 5

631 m

870 mp utili
4E
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Beauty Salon | Cotroceni Area | 120 sqm | Fully ...

Cotroceni, Sector 5

752 m (9 min)

120 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

500 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera - Cotroceni (Comision ZER ...

Cotroceni, Sector 5

583 m

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 3
1968
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

2.700 €
/ lună

Vila birouri , locatie de exceptie

Cotroceni, Sector 5

165 m

5 camere
250 mp
100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

2.590 €
/ lună
2.750 €

Apartament Cochet 4 Camere de Inchiriat Duplex ...

Cotroceni, Sector 5

499 m (6 min)

4 camere
175 mp
Etaj 3 / 4
2001
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

5.000 €
/ lună 40.65 € / mp / lună

Clinica Dentara | 3 Cabinete | Radiologie *Cot ...

Cotroceni, Sector 5

427 m (5 min)

123 mp utili
1E
1940
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament 3 camere AFI Cotroceni-Academia Mili ...

Cotroceni, Sector 5

340 m

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 10
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
33

6.000 €
/ lună

Vila 12 Camere | Birouri | Sediu Firma | Renova ...

Cotroceni, Sector 5

968 m (12 min)

12 camere
320 mp
276 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

499 €
/ lună

Apartament 2 camere Cotroceni / Carol Davila/ M ...

Cotroceni, Sector 5

928 m (12 min)

2 camere
48 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

1.000 €
/ lună
1.099 €

Apartament 3 camere Lux Metrocity Academiei Pan ...

Cotroceni, Sector 5

492 m (16 min)

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 10
2019