Proprietăți unice: 52
Proprietari: 22
Agenție

1 lună în urmă
14

400 €
/ lună

Basarabia x Bd Chisinau, 10 min. Arena National ...

Costin Georgian, Sector 3

78 mp
Etaj 2 / 8
1986
8E
Agenție

2 luni în urmă

320 €
/ lună

Garsoniera 30mp Metrou Costin Georgian |

Costin Georgian, Sector 3

743 m

1 camere
27 mp
Etaj 6 / 10
1964
Agenție

2 luni în urmă

320 €
/ lună

Garsoniera 30mp Metrou Costin Georgian |

Costin Georgian, Sector 3

743 m

1 camere
27 mp
Etaj 6 / 10
1964

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă

350 €
/ lună

Garsoniera renovata, mobilata, metrou Costin Ge ...

Costin Georgian, Sector 3

743 m

1 camere
33 mp
Etaj 4 / 10
1976
Agenție

3 luni în urmă
10

350 €
/ lună

costin georgian 6 minute metrou moderna libera

Costin Georgian, Sector 3

484 m (5 min)

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, 35mp, bloc nou, centra ...

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
45 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Costin Georgian

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere bloc nou, 2 min metrou C ...

Costin Georgian, Sector 3

261 m

2 camere
62 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Costin Georgian metrou ...

Costin Georgian, Sector 3

310 m

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 9
9E
Agenție

10 luni în urmă
8

630 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat cu 3 camere Cost ...

Costin Georgian, Sector 3

743 m (8 min)

3 camere
60 mp
Etaj 2
2011
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună

Costin Georgian - P-ta Minis

Costin Georgian, Sector 3

559 m

3 camere
87 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez sala dans, aerobic, sport, pilates, c ...

Costin Georgian, Sector 3

559 m

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

480 €
/ lună

Inchiriez 2 camere modern 7 min metrou Costin G ...

Costin Georgian, Sector 3

2 camere
54 mp
Etaj 8
1977
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 480 € și 490 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

360 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
33 mp
Etaj 7 / 9
1970
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 20 m de metrou Costin G ...

Costin Georgian, Sector 3

559 m

1 camere
32 mp
Etaj 8
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

93 €
/ lună

Proprietar - Apartament 2 camere decomandat 60 ...

Costin Georgian, Sector 3

2 camere
60 mp
Etaj 2
1984
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

314 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
Etaj 2
1980
Agenție

6 luni în urmă
5

300 €
/ lună

garsoniera Militari Residence

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
30 mp
Etaj 1
1986
Agenție

9 luni în urmă
1

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Costin Georgian -Basarabia inchiriere spatii bi ...

Costin Georgian, Sector 3

15 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

250 €
/ lună

Garsoniera Costin Georgian

Costin Georgian, Sector 3

134 m

1 camere
29 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 280 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

380 €
/ lună

Proprietar inchiriez garsoniera

Costin Georgian, Sector 3

1 camere
32 mp
Etaj 10
1980
Agenție

Mai mult de un an
4

310 €
/ lună

apartament cu 2 camere Costin Georgian

Costin Georgian, Sector 3

2 camere
48 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 310 € și 320 €