Proprietăți unice: 96
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.500 €
/ lună

Casa individuala, zona Vatra Luminoasa, 8 min m ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

112 m

4 camere
80 mp
165 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

1.600 €
/ lună

Vila cu șarm, aproape de performanta medicală ș ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

689 m

7 camere
145 mp
140 mp teren
1947
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

1.700 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Inchiriere birouri langa National Arena - 145 m ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

967 m (12 min)

145 mp utili
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
32

1.600 €
/ lună

Inchiriere vila cocheta - Vatra Luminoasa - Aur ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

637 m (11 min)

4 camere
120 mp
110 mp teren
f.s. 8 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
32

410.000 €
/ lună

Vanzare vila cocheta - Vatra Luminoasa - Aura B ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

637 m

4 camere
120 mp
110 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

3 zile în urmă

2.000 €
/ lună

Casa individuala P+M - Vatra Luminoasa - Piata ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

743 m

5 camere
150 mp
300 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

2.000 €
/ lună

Casa individuala P+M - Vatra Luminoasa - Piata ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

743 m

5 camere
150 mp
300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

2.500 €
/ lună

Piata Muncii-Vatra Luminoasa, casa 150mp, nemob ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

372 m

5 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
15

750 €
/ lună

Casa 5 Camere Vatra Luminoasa Bucuresti

Vatra Luminoasă, Sector 2

162 m

5 camere
107 mp
159 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

420 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Vatra Luminoasa

Vatra Luminoasă, Sector 2

501 m

1 camere
33 mp
Etaj 6 / 10
1965
Agenție

1 lună în urmă
11

550 €
/ lună
600 €

Vatra Luminoasa-Maior Coravu,ap.2 camere, parte ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

456 m

2 camere
52 mp
Parter
1983
Agenție

2 luni în urmă
8

2.000 €
/ lună
2.500 €

Vatra Luminoasa vila P+M, 5 camere, curte liber ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

125 m (2 min)

5 camere
150 mp
280 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
16

700 €
/ lună
800 €

Apartament 4 camere de inchiriat in Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

482 m

4 camere
125 mp
Etaj 8 / 10
1978
Agenție

2 luni în urmă
9

460 €
/ lună

Vatra Luminoasa | 2 Camere | Metrou 8min | 2 Ba ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

457 m (8 min)

2 camere
55 mp
Etaj 5 / 9
1980
Agenție

2 luni în urmă
15

2.500 €
/ lună

Piata Muncii-Vatra Luminoasa, casa 150mp, nemob ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

129 m (2 min)

5 camere
150 mp
300 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
4

1.149 €
/ lună
750 €
11.49 € / mp / lună

Vatra Luminoasa, spatiu birou

Vatra Luminoasă, Sector 2

100 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
2

228 €
/ lună 10.86 € / mp / lună

Birou - Punct de Lucru - Iancului - Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

825 m (10 min)

21 mp utili
2E
Agenție

4 luni în urmă
11

650 €
/ lună 11.61 € / mp / lună

3 Camere in vila - pretabil birou - Vatra Lumin ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

56 mp utili
1E
1940
Agenție

5 luni în urmă
16

550 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Piata Muncii | Centrala ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

314 m (4 min)

2 camere
62 mp
Etaj 5
10E
Agenție

6 luni în urmă
10

640 €
/ lună

Vatra Luminoasa, Piata Muncii, Apartament 3 Cam ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

492 m (6 min)

3 camere
75 mp
Parter / 10
10E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 640 € și 700 €
Agenție

8 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Garsoniera Vatra Luminoasa - metrou Piata Munci ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

511 m

1 camere
31 mp
Etaj 2 / 11
1968
Agenție

8 luni în urmă
12

700 €
/ lună
750 €

De inchiriat - Apartament cochet Vatra Luminoas ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

494 m

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2015
Agenție

8 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Vatra Luminoasa Birouri / Cursuri Mihai Bravu P ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

311 m

2 camere
180 mp
Parter / 1
2007
Agenție

9 luni în urmă
14

1.400 €
/ lună

Vila - inchiriere - Vatra Luminoasa

Vatra Luminoasă, Sector 2

272 m

5 camere
150 mp
210 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

490 €
/ lună

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Vat ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

686 m (9 min)

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

9.500 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Cladire Birouri ELJ

Vatra Luminoasă, Sector 2

1.000 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună

Garsoniera renovata, Vatra Luminoasa,etaj 3/3, ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

524 m

1 camere
38 mp
Etaj 3 / 3
1960
Agenție

10 luni în urmă
20

2.178 €
/ lună
1.800 €
20.36 € / mp / lună

Inchiriere Vila individuala - Vatra Luminoasa

Vatra Luminoasă, Sector 2

494 m (6 min)

5 camere
107 mp
f.s. 8.1999998092651 m
Parter / 1
Agenție

11 luni în urmă
21

653 €
/ lună
450 €
0.07 € / mp / lună

Spatii Birouri Sector 2 Arena Națională x Vatra ...

Vatra Luminoasă, Sector 2

1 camere
9.000 mp
Parter / 6
1980