Proprietăți unice: 64
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Birouri de inchiriat in zona centrala -160 mp

Eminescu, Sector 2

839 m (10 min)

5 camere
160 mp
1940
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,501 € și 3.026 €
Agenție

10 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Dacia | Eminescu | 153 mp | 5 camere | in vila ...

Eminescu, Sector 2

921 m (12 min)

6 camere
153 mp
1940
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 14 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Dacia, 250 mp

Eminescu, Sector 2

825 m (11 min)

250 mp
2019
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

695 €
/ lună

Apartament 2 camere +Loc de parcare +Curte in B ...

Eminescu, Sector 2

603 m (7 min)

2 camere
60 mp
Parter / 3
2017
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

5.880 €
/ lună
4.860 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri in cladire noua zona Eminescu

Eminescu, Sector 2

986 m (12 min)

1 camere
270 mp
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

Cel Mai Frumos Studio Mosilor 8 min Metrou Totu ...

Eminescu, Sector 2

219 m (14 min)

1 camere
28 mp
2017
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

0 €
/ lună

Inchiriere spatii de birouri in cladire noua - ...

Eminescu, Sector 2

Agenție

1 săptămână în urmă
12

650 €
/ lună

Apartament 3 Camere de Inchiriat | M. Eminescu ...

Eminescu, Sector 2

693 m

3 camere
89 mp
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

480 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat | Ultracentral | Metrou ...

Eminescu, Sector 2

453 m (7 min)

1 camere
35 mp
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

420 €
/ lună

Cel Mai Frumos Studio Mosilor 8 min Metrou Totu ...

Eminescu, Sector 2

219 m (14 min)

1 camere
28 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

0 €
/ lună

Garsoniera Calea Mosilor

Eminescu, Sector 2

659 m

1 camere
32 mp
1982
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

6.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU | P+1 | ZONA UNIVERSITATE

Eminescu, Sector 2

789 m (8 min)

280 mp utili
2003
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

530 €
/ lună

Berceni GrandArena Metalurgiei Centrala ParcArg ...

Eminescu, Sector 2

2 camere
85 mp
2023
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

450 €
/ lună

Garsoniera splendida in zona Dacia - piata Geme ...

Eminescu, Sector 2

872 m (12 min)

1 camere
31,93 mp
1936
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri Universitate Vasile Lascar - ...

Eminescu, Sector 2

474 m

70 mp utili
1995
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp open space zona Mihai E ...

Eminescu, Sector 2

140 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio foto / spatiu birou lumina naturala exce ...

Eminescu, Sector 2

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

3.990 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM | Eminescu Dacia | Afa ...

Eminescu, Sector 2

593 m (7 min)

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună 12.30 € / mp / lună

Spatiu birouri, cabinet, cursuri, arhitectura A ...

Eminescu, Sector 2

138 m (11 min)

122 mp utili
1890
Agenție

1 lună în urmă
17

480 €
/ lună

Apartament 2 camere zona centrala, Str. Mihai E ...

Eminescu, Sector 2

703 m (10 min)

2 camere
47 mp
Etaj 5 / 7
7E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună

AP. 2 CAMERE EMINESCU,CENTRALA PROPRIE, PARCARE ...

Eminescu, Sector 2

703 m (8 min)

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 7
2020
Agenție

2 luni în urmă
16

650 €
/ lună

2 Camere | Eminescu | Dacia | Toamnei | bloc bo ...

Eminescu, Sector 2

711 m (10 min)

2 camere
57 mp
Parter / 5
2023
Agenție

3 luni în urmă
13

1.870 €
/ lună

3 Camere | 113mp | Inchiriere | Pet Friendly | ...

Eminescu, Sector 2

815 m (10 min)

3 camere
113 mp
Etaj 1 / 7
7E
Agenție

8 luni în urmă
6

430 €
/ lună

eminescu | 2 camere 43mp chic nou 2010 | centra ...

Eminescu, Sector 2

736 m (9 min)

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 6
2010
Agenție

9 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună

Penthouse Mansardat | 5 camere | Strada Icoanei ...

Eminescu, Sector 2

844 m (12 min)

5 camere
142 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Bine compartimentata METROU Iancului 5 minute

Eminescu, Sector 2

618 m

1 camere
36 mp
1990
Agenție

10 luni în urmă
14

550 €
/ lună
500 €

Apartament 2 camere/ Calea Mosilor/ Obor

Eminescu, Sector 2

447 m (14 min)

2 camere
55 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.800 €
/ lună

Vasile Lascar, Mihai Eminescu,Bd.Dacia casa

Eminescu, Sector 2

4 camere
120 mp
344 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Discret- Central-camere inchiriat -la ora

Eminescu, Sector 2

30 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Camere de inchiriat tip studio la Pia?a romana ...

Eminescu, Sector 2

334 m (4 min)

1 camere
30 mp
Etaj 1
2008