Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.700 €
/ lună

Clucerului – Arcul de Triumf | Proprietat ...

Clucerului, Sector 1

853 m

3 camere
110 mp
200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

1.700 €
/ lună

Casă / Vilă de inchiriere în zona Clucerului

Clucerului, Sector 1

695 m (9 min)

3 camere
130 mp
230 mp teren
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
10

580 €
/ lună

Kiseleff/Clucerului : Apartament cu 2 camere , ...

Clucerului, Sector 1

988 m (12 min)

2 camere
58 mp
Etaj 3 / 9
1978

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.700 €
/ lună

For Rent – Duplex Villa - Clucerului – Arcul de ...

Clucerului, Sector 1

3 camere
120 mp
200 mp teren
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

6.655 €
/ lună
5.500 €
28.93 € / mp / lună

Spatiu comercial 230mp | langa parc

Clucerului, Sector 1

899 m (11 min)

230 mp utili
7E
1980
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
27

4.500 €
/ lună 14.61 € / mp / lună

Zero comision, 308mp birou creativ Arcul de Tri ...

Clucerului, Sector 1

308 mp utili
3E
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

4.498 €
/ lună 14.51 € / mp / lună

Cladire individuala zona Clucerului

Clucerului, Sector 1

310 mp
2E
Agenție

1 lună în urmă
15

4.501 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Clucerului -Ion Mihalache, 310 mp cladire indep ...

Clucerului, Sector 1

997 m

310 mp
2019
1E
Agenție

2 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună

Apartament zona Clucerului - 4 camere de inchir ...

Clucerului, Sector 1

835 m

4 camere
170 mp
Etaj 2 / 5
1990
Agenție

6 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Semidecomandat | Clucerul ...

Clucerului, Sector 1

2 camere
55 mp
Etaj 7 / 7
1985
Agenție

2 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 16.45 € / mp / lună

Spatiu birouri premium 151 mp | Str. Clucerului ...

Clucerului, Sector 1

864 m (11 min)

152 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

530 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere decomandat, renovat, Arcu ...

Clucerului, Sector 1

2 camere
40 mp
Etaj 7
1976

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

4.235 €
/ lună

KISELEFF PENTHOUSE| COMPLEX REZIDENTIAL

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

916 m (3 min)

3 camere
174 mp
Etaj 5
2010
Agenție

Mai mult de un an
20

9.075 €
/ lună

Outstanding and flawless property, on Kiseleff ...

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

674 m (8 min)

4 camere
183 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

3 luni în urmă
12

2.662 €
/ lună
1 €

Apartament spatios cu 3 camere in complex rezid ...

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

850 m (11 min)

3 camere
140 mp
Etaj 1 / 4
2010

Agenție

3 luni în urmă
14

3.500 €
/ lună

Superb apartament cu 4 camere, finisaje Lux, 2 ...

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

312 m (4 min)

4 camere
158 mp
Etaj 2 / 5
2012
Agenție

3 luni în urmă
27

8.000 €
/ lună

Kiseleff 16 - Prima Inchiriere - Apartament Hig ...

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

537 m

3 camere
137 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

3 luni în urmă
10

4.235 €
/ lună

4 Camere || Kiseleff || Parter || Curte || 2 Pa ...

Kiseleff, Sector 1

La ~5km distanță

802 m

4 camere
165 mp
Parter / 4
2012
Agenție