Proprietăți unice: 785
Proprietari: 86
Agenție

2 luni în urmă
12

1.100 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Baneasa Greenfie ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
87 mp
Etaj 5
2024
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

1.800 €
/ lună

Apartament premium 3 camere | 3 băi | 2 parcări ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
125 mp
Etaj 3 / 4
2016
Agenție

2 luni în urmă
14

1.800 €
/ lună

Apartament 3 camere | 2 parcări & boxă | Băneas ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
125 mp
Etaj 3
5E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.389 €
/ lună
1.975 €
15.12 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu birouri in zona Baneasa - 15 ...

Băneasa, Sector 1

158 mp utili
8E
2008
Agenție

2 luni în urmă
27

4.300 €
/ lună

INCHIRIERE vila Baneasa || ponton privat || pis ...

Băneasa, Sector 1

8 camere
260 mp
260 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
33

4.500 €
/ lună

Vila Moderna in zona Baneasa

Băneasa, Sector 1

230 m (3 min)

5 camere
260 mp
220 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
35

630 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Baneasa Complex ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
80 mp
Parter / 4
2013
Agenție

2 luni în urmă
16

670 €
/ lună

Apartament 2 camere modern - Băneasa – Greenfie ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
60,6 mp
Etaj 8 / 10
2024
Agenție

2 luni în urmă
15

1.150 €
/ lună

Prima inchirere 2 camere Aleea Privighetorilor

Băneasa, Sector 1

2 camere
67 mp
Etaj 1
2025
Agenție

2 luni în urmă
22

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Baneasa open space 140 mp clasa A

Băneasa, Sector 1

140 mp utili
1E
1993
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2.363 €
/ lună
1.953 €
12.70 € / mp / lună

Comision 0! Spatiu birouri in zona Pasaj Aeroga ...

Băneasa, Sector 1

186 mp utili
6E
2007
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,363 € și 2.859 €
Agenție

2 luni în urmă
21

3.913 €
/ lună
3.234 €
13.45 € / mp / lună

Inchiriere Spații de birouri – Clădire clasa B ...

Băneasa, Sector 1

291 mp utili
7E
2009
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.357 €
/ lună
23.436 €
16.94 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - 22 ...

Băneasa, Sector 1

1.674 mp utili
4E
2007
Agenție

2 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună

Apartament 3 camere Sos Straulesti-bloc nou

Băneasa, Sector 1

3 camere
130 mp
Etaj 1
2016
Agenție

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună

DE INCHIRIAT | Apartament 2 camere | Petrom Cit ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
80 mp
Etaj 4
Agenție

2 luni în urmă
10

1.250 €
/ lună
1.300 €

REA1028062 Apartament 3 camere Premium Jandarme ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
78 mp
Parter / 5
2024
Agenție

2 luni în urmă
15

1.550 €
/ lună

Apartament spatios de 4 camere/ parcare subtera ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
146 mp
Etaj 2 / 5
2016
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

850 €
/ lună

2 Camere Premium | The Ivy Băneasa | Mobilat Mo ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 6
2025
Agenție

2 luni în urmă
16

900 €
/ lună

De inchiriat | Apartament 2 Camere Premium | Th ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 6
2025
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 950 €
Agenție

2 luni în urmă
7

499 €
/ lună

Apartament de 2 camere, 60 mp, parcare, central ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
60 mp
Parter / 3
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 499 € și 530 €
Agenție

2 luni în urmă
10

750 €
/ lună

Baneasa Inchiriere apartament cu 2 camere lux

Băneasa, Sector 1

2 camere
53 mp
Parter / 10
2024
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

850 €
/ lună

3 Camere de inchiriat | Baneasa | Nemobilat | P ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 5
2007
Agenție

2 luni în urmă
15

1.190 €
/ lună
1.250 €

REA1028204 Apartament 3 camere cu terasa genero ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
82 mp
Etaj 7
2020
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 1,190 € și 1.250 €
Agenție

2 luni în urmă
11

4.800 €
/ lună

Vila deosebita in zona Baneasa - 5 camere

Băneasa, Sector 1

5 camere
410 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună

Sisesti | 2 Camere | Decomandat | Cntrala | Ter ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
75 mp
Etaj 3
2008
Agenție

2 luni în urmă
6

590 €
/ lună

DE INCHIRIAT - APARTAMENT 2 CAMERE | GREENFIELD

Băneasa, Sector 1

2 camere
70 mp
Etaj 7
2023
Agenție

2 luni în urmă
17

1.300 €
/ lună

Padurea Baneasa | Apartament 3 camere, Prima in ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
100,4 mp
Etaj 2 / 4
2022
Agenție

2 luni în urmă
10

480 €
/ lună

Apartament 2 camere Straulesti

Băneasa, Sector 1

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2007
Agenție

2 luni în urmă
18

4.127 €
/ lună
3.411 €
15.52 € / mp / lună

Spațiu comercial parter, 266 mp, diverse activi ...

Băneasa, Sector 1

266 mp utili
7E
2006
Agenție

2 luni în urmă
4

3.652 €
/ lună 11.74 € / mp / lună

Baneasa, spatiu de birouri de inchiriat, 311 mp

Băneasa, Sector 1

311 mp utili
4E
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,652 € și 3.670 €