Proprietăți unice: 785
Proprietari: 86
Agenție

1 săptămână în urmă
16

650 €
/ lună

Baneasa - Sisesti | Apicultorilor | North Lane ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
60 mp
Etaj 3
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
16

3.600 €
/ lună

Exclusive Apartment-Penthouse with Lake View Ma ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
250 mp
Etaj 3 / 3
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

400.000 €
/ lună

Vanzare Apartament, Bld. Iancu Nicolae, Grad ...

Băneasa, Sector 1

5 camere
80 mp
Etaj 5 / 6
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
15

999 €
/ lună
899 €

SUPERB/SPATII GENEROASE 132 MP /ZONA LINISTITA

Băneasa, Sector 1

3 camere
Etaj 2
2010
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

569 €
/ lună

Apartament 2 camere tip studio - Baneasa

Băneasa, Sector 1

2 camere
46 mp
Etaj 7
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

650 €
/ lună

Apartament 2 camere Baneasa cu vedere la padure

Băneasa, Sector 1

2 camere
51 mp
Etaj 3
2024
Agenție

2 săptămâni în urmă
28

2.795 €
/ lună

Vilă Premium Băneasa – Prima &# ...

Băneasa, Sector 1

5 camere
240 mp
400 mp teren
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
28

1.000 €
/ lună
1.100 €

Apartament de inchiriat cu 3 camere Baneasa

Băneasa, Sector 1

3 camere
132 mp
Etaj 2
2010
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

2.300 €
/ lună

Direct proprietar Vila Baneasa – Aerogarii 500 ...

Băneasa, Sector 1

5 camere
320 mp
200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

2.300 €
/ lună

Vila spatioasa Baneasa | 320 mp utili | Ideal b ...

Băneasa, Sector 1

6 camere
320 mp
295 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

1.500 €
/ lună

3 CAMERE LUX THE IVY Băneasa | Prima închiriere ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
87 mp
Etaj 4 / 6
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.500 €
/ lună

3 camere de inchiriat | Baneasa | THE IVY | Pri ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
87 mp
Etaj 4
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

680 €
/ lună

Apartament 3 camere GREENFIELD RESIDENCE - PADU ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 5
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

640 €
/ lună

Apartament 2 camere Baneasa cu vedere la padure

Băneasa, Sector 1

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 6
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

499 €
/ lună

Băneasa aeroport

Băneasa, Sector 1

2 camere
40 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

290 €
/ lună
240 €
14.50 € / mp / lună

Zero comision, 20-45mp birou amenajat, Baneasa, ...

Băneasa, Sector 1

20 mp utili
7E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

850 €
/ lună

Particular/Proprietar, inchiriez apartament 3 c ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
74 mp
Etaj 2 / 5
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

850 €
/ lună

Apartament cu 3 camere Baneasa Petrom City

Băneasa, Sector 1

3 camere
74 mp
Etaj 2
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
23

1.600 €
/ lună

AP. 4 CAMERE- BANEASA, 169 MP - 31 MP TERASA, 2 ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
169 mp
Etaj 3 / 4
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Garsonieră 40 mp cu acces stradal | Greenfield ...

Băneasa, Sector 1

1 camere
39,67 mp
Parter / 2
2016
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
19

900 €
/ lună
970 €

Tur Virtual | Apartament 3 camere 100 mp, 2 bai ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
90 mp
Etaj 3 / 9
2008
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

6.882 €
/ lună
5.688 €
15.13 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Baneasa - 45 ...

Băneasa, Sector 1

455 mp utili
8E
2008
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
24

3.500 €
/ lună

Casa de inchiriat Baneasa -Ficusului

Băneasa, Sector 1

6 camere
190 mp
469 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

550 €
/ lună

BANEASA-HERASTRAU, 2 camere, 3/5, decomandate, ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
58 mp
Etaj 3 / 5
1995
Agenție

3 săptămâni în urmă
30

2.000 €
/ lună
2.500 €

Penthouse Exclusivist / 160 MP / Parcare 1 Loc ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
115 mp
Etaj 6 / 6
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

990 €
/ lună

JANDARMERIEI (THE IVY)-PRIMA LOCUIRE, bloc 2025 ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
59 mp
Parter / 6
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
45

4.000 €
/ lună
5.000 €

Penthouse Exclusivist / 335 MP / Parcare 2 Locu ...

Băneasa, Sector 1

6 camere
220 mp
Etaj 6 / 6
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună
548 €

2 Camere de inchiriat | Baneasa | Metrou | Cent ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 5
2016
Agenție

5 zile în urmă
20

850 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere parter cu gradin ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
74 mp
2017
Agenție

5 zile în urmă
7

649 €
/ lună

Baneasa-Sisesti | 2 Camere | Parcare Subterana ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
67 mp
2022
2E