Proprietăți unice: 786
Proprietari: 86
Agenție

7 luni în urmă
10

1.070 €
/ lună
1.199 €

Apartament 2 camere, decomandat, 81 mp, central ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
81 mp
Etaj 5
5E
Agenție

7 luni în urmă
18

1.200 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Baneasa | Centrala | Pa ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
65 mp
Etaj 5
2023
Agenție

7 luni în urmă
15

530 €
/ lună

Inchiriere Studio Baneasa Bucuresti sector 1 c ...

Băneasa, Sector 1

1 camere
45 mp
Parter / 5
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
9

800 €
/ lună

Apartament 2 camere Băneasa Premium

Băneasa, Sector 1

2 camere
70 mp
Etaj 2 / 5
2025
Agenție

8 luni în urmă
7

2.688 €
/ lună

🏡 Vila de Lux Baneasa – Vedere Lac | 350 mp. ...

Băneasa, Sector 1

5 camere
350 mp
400 mp teren
Individuală
Agenție

8 luni în urmă
9

1.300 €
/ lună
1.200 €
10.83 € / mp / lună

Spațiu Birouri | Comercial | 130mp | Băneasa | ...

Băneasa, Sector 1

1 camere
120 mp
Etaj 1 / 3
2012
Agenție

8 luni în urmă
11

1.793 €
/ lună 13.90 € / mp / lună

Spatiu necompartimentat et 1, ideal birouri/cab ...

Băneasa, Sector 1

129 mp utili
2E
2004
Agenție

8 luni în urmă
6

750 €
/ lună

De Inchiriat | Apartament 2 Camere | Baneasa | ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
60 mp
Etaj 8
Agenție

8 luni în urmă
23

550 €
/ lună

inchiriere apartament 2 camere Greenfield Resid ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 5
2019
Agenție

8 luni în urmă
8

630 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat Lux ,AC+c ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
63 mp
Etaj 3 / 10
2023
Agenție

8 luni în urmă
41

2.481 €
/ lună
2.051 €
14.51 € / mp / lună

Spațiu de birouri disponibil spre închiriere în ...

Băneasa, Sector 1

171 mp utili
7E
2006
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

4.763 €
/ lună 11 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri langa pasaj Bane ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
433 mp
Etaj 2 / 5
5E
Agenție

8 luni în urmă
16

3.500 €
/ lună

Apartament impresionant cu vedere catre lac, pi ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
200 mp
Etaj 3 / 3
2008
Agenție

8 luni în urmă
15

1.829 €
/ lună
1.512 €

NOU ! Apartament 3 camere mobilat lux THE IVY

Băneasa, Sector 1

3 camere
82 mp
Etaj 5 / 6
2022
Agenție

8 luni în urmă
11

799 €
/ lună

Apartament 2 camere Băneasa

Băneasa, Sector 1

2 camere
67 mp
Etaj 2 / 7
2023
Agenție

8 luni în urmă
7

1.100 €
/ lună
1.499 €

Apartament 3 camere de inchiriat Baneasa

Băneasa, Sector 1

3 camere
160 mp
Etaj 1 / 4
2005
Agenție

8 luni în urmă
9

600 €
/ lună

Apartament 2 camere - Baneasa - Centrala termic ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 3
2008
Agenție

8 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună
1.399 €

Inchiriere Apartament 3 Camere - Băneasa

Băneasa, Sector 1

3 camere
120 mp
Etaj 2 / 4
2005
Agenție

8 luni în urmă
8

699 €
/ lună

Baneasa | 2 Camere | Centrala | Parcare | Boxa

Băneasa, Sector 1

2 camere
68 mp
Etaj 1
2014
Anunț publicat de 9 agenții cu prețuri cuprinse între 699 € și 750 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

700 €
/ lună

Inchiriere 2 camere Baneasa Lac Complet Renovat ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 5
2018
Agenție

8 luni în urmă
5

800 €
/ lună

Apartament 2 camere | Petrom City | disponibil ...

Băneasa, Sector 1

3 camere
74 mp
Etaj 2
2015
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 800 € și 850 €
Agenție

9 luni în urmă
10

650 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Baneasa | Metrou | Cent ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
44 mp
Etaj 2
2022
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

650 €
/ lună

PROPRIETAR, Apartament 2 camere Straulesti SUNS ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție

9 luni în urmă
9

475 €
/ lună

inchiriere apartament 2 camere mobilat Greenfie ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
63 mp
Parter
2010
Agenție

9 luni în urmă
15

675 €
/ lună

Ansamblul "The Ivy Residence" apartamen ...

Băneasa, Sector 1

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 6
2023
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

3.630 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Baneasa Offices, Str. Pechea 32-36 - comision 0 ...

Băneasa, Sector 1

4.880 mp
2006
7E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

1.975 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Lamda Med OB. , Bucuresti-Ploiesti 7 - comision ...

Băneasa, Sector 1

3.500 mp
2008
8E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Închiriez apartament cu 2 camere

Băneasa, Sector 1

2 camere
60 mp
Parter / 4
1983
Agenție

9 luni în urmă
28

5.270 €
/ lună
4.356 €

Aleea Privighetorilor- Penthouse 833 mp utili m ...

Băneasa, Sector 1

5 camere
833 mp
Etaj 8
2009
Agenție

9 luni în urmă
30

4.392 €
/ lună
3.630 €

Inchiriere PENTHOUSE 250 mp+ 320 mp terasa| BAN ...

Băneasa, Sector 1

4 camere
250 mp
Etaj 7 / 7
2010