Proprietăți unice: 581
Proprietari: 61
Agenție

Azi
15

395 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 37mp 13 Septembrie Pros ...

13 Septembrie, Sector 5

639 m

1 camere
36 mp
Etaj 3 / 10
2000
Agenție

Azi
9

499 €
/ lună

Academia Militara/Parcul Carol/13 Septembrie/Bl ...

13 Septembrie, Sector 5

308 m

2 camere
50 mp
Parter / 5
2020
Agenție
Comision 0%

Ieri
16

550 €
/ lună

COMISION 0% - 13 septembrie, bloc nou, centrala ...

13 Septembrie, Sector 5

527 m

2 camere
53 mp
Etaj 10 / 12
2016

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

13 Septembrie, Sector 5

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 8
1990
Agenție

5 zile în urmă
11

380 €
/ lună

Garsoniera 13 Septembrie-Sebastian-Drumul Sarii ...

13 Septembrie, Sector 5

641 m

1 camere
40 mp
Parter / 4
1990
Agenție

5 zile în urmă
14

570 €
/ lună

Apartament 2 camere 13 Septembrie x Orizont

13 Septembrie, Sector 5

645 m (20 min)

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 5
2008
Agenție

6 zile în urmă
11

560 €
/ lună

REA1028825 Apartament 2 camere - 13 septembrie ...

13 Septembrie, Sector 5

2 camere
50 mp
Etaj 5 / 12
2016
Agenție

6 zile în urmă
9

500 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat în zona 13 Septembrie/P ...

13 Septembrie, Sector 5

360 m

1 camere
38 mp
Etaj 3 / 10
1988
Agenție

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

13 Septembrie - Petre Ispirescu - Garsoniera co ...

13 Septembrie, Sector 5

1 camere
25 mp
Etaj 6 / 10
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

15.900 €
/ lună 13.83 € / mp / lună

Boutique Hotel 31 camere | Design exclusivist | ...

13 Septembrie, Sector 5

1.150 mp utili
4E
1996
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

700 €
/ lună

Închiriem apartament 3 camere, adu-ți doar lucr ...

13 Septembrie, Sector 5

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 8
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
14

850 €
/ lună

REA1028787 Apartment 4 camere I 13 Septembrie

13 Septembrie, Sector 5

4 camere
90 mp
Etaj 6 / 8
1983
Agenție

1 săptămână în urmă
17

600 €
/ lună

Prima inchiriere 2 camere 13 Septembrie

13 Septembrie, Sector 5

889 m

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
2022
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

21.480 €
/ lună 17.90 € / mp / lună

ONE Cotroceni Park faza 1 flexible office, Cotr ...

13 Septembrie, Sector 5

183 m

1.200 mp
2021
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
24

712 €
/ lună

Apartament 3 camere | 13 Septembrie | Sebastian

13 Septembrie, Sector 5

466 m (6 min)

3 camere
75 mp
Etaj 7 / 8
1988
Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

13 Septembrie 2 camere foarte spatioase in bloc ...

13 Septembrie, Sector 5

547 m

2 camere
68 mp
Etaj 5 / 10
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
21

750 €
/ lună

Apartament 3 camere Marriot Calea 13 Septembrie ...

13 Septembrie, Sector 5

218 m

3 camere
75 mp
Etaj 8 / 8
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
30

900 €
/ lună

Apartament frumos amenajat de inchiriat cu cent ...

13 Septembrie, Sector 5

3 camere
79 mp
Etaj 3 / 5
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu stradal 13 Septembrie

13 Septembrie, Sector 5

450 m

60 mp utili
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

730 €
/ lună
790 €

2 Camere Catedral Residence – Marriott / Casa P ...

13 Septembrie, Sector 5

400 m (19 min)

2 camere
54 mp
Parter / 4
2022
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 730 € și 790 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.900 €
/ lună 23.17 € / mp / lună

Spatiu comercial | Stomatologie | Calea 13 sept ...

13 Septembrie, Sector 5

82 mp utili
3E
2017
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

650 €
/ lună
730 €

Ap. 3 camere de închiriat

13 Septembrie, Sector 5

750 m (22 min)

3 camere
72 mp
Etaj 2 / 8
1989
Agenție

Azi
1

1.300.000 €
/ lună 1,300.00 € / mp / lună

13 Septembrie! teren in suprafata de 1000 mp cu ...

13 Septembrie, Sector 5

139 m

1.000 mp teren
10E
Agenție

16 ore în urmă
20

850 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE, MOBILAT COMPLET ROVERE, ZE ...

13 Septembrie, Sector 5

622 m

2 camere
52 mp
2025
12E
Agenție

22 ore în urmă
8

800 €
/ lună

13 Septembrie 10` Metrou Academia Militara Pand ...

13 Septembrie, Sector 5

245 m

3 camere
70 mp
Agenție

Ieri

750 €
/ lună

Apartament 3 camere Marriot Calea 13 Septembrie ...

13 Septembrie, Sector 5

743 m

3 camere
75 mp
Etaj 8 / 8
1990
Agenție

Ieri

560 €
/ lună

Apartament 2 camere - 13 septembrie - Prosper

13 Septembrie, Sector 5

743 m

2 camere
51 mp
Etaj 5 / 12
2016
Agenție

Ieri

850 €
/ lună

Apartment 4 camere I 13 Septembrie

13 Septembrie, Sector 5

743 m

4 camere
90 mp
Etaj 6
1983
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună
370 €

Garsoniera | 13 Septembrie | Comision 0% | Part ...

13 Septembrie, Sector 5

965 m

1 camere
37,36 mp
Parter / 8
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

600 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere13 Septembrie Mar ...

13 Septembrie, Sector 5

342 m (19 min)

2 camere
67 mp
Etaj 2 / 6
2018