Teren intravilan de vanzare | Zimandcuz, Arad | Potential ridicat

139.900 €
19.12 € / mp

Zimandu Nou, Judeţul Arad

Suprafață teren:
7.317 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Zimandcuz, cu potential ridicat de investitie, situat la aproximativ 11 km de Arad, intr-o zona in plina dezvoltare si tot mai cautata pentru constructii rezidentiale. Proprietatea are o suprafata generoasa de 14.634 mp si beneficiaza de doua fronturi stradale de aproximativ 39 metri fiecare, un avantaj important care ofera flexibilitate si deschide multiple posibilitati de dezvoltare. Configuratia terenului permite parcelarea facila, fiind ideal pentru realizarea unui ansamblu de locuinte sau pentru investitii pe termen mediu si lung. Zona ofera liniste, acces rapid catre oras si un cadru potrivit pentru constructii moderne, ceea ce creste semnificativ atractivitatea terenului. Dezvoltarea continua a localitatii si proximitatea fata de Arad transforma aceasta proprietate intr-o oportunitate sigura pentru investitori. Pretul de vanzare este de 139.900 euro, ceea ce inseamna aproximativ 9,56 euro pe metru patrat, un pret foarte competitiv raportat la pozitionare si la potentialul oferit. - Raul Rusu Acest teren reprezinta alegerea ideala pentru cei care cauta un echilibru intre investitie sigura, pozitie avantajoasa si posibilitati reale de dezvoltare. CP2840379
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Aprilie 2026 ID anunț: 1546917
Suprafață teren: 7.317 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Csarda Restaurant
Restaurante aprox. 473 m

Proprietăți similare

Teren de 15000 mp, în Gai