Teren 6,8ha extravilan de Zimandu Nou

102.000 €
1.50 € / mp

Zimandu Nou, Judeţul Arad

Suprafață teren:
67.827 mp

Descriere teren

FEDA Imobiliare va ofera spre vanzare un teren extravilan agricol in judetul Arad, Zimandu Nou. Terenul are o suprafata de 6,8 ha si se afla intre doua localitati, respectiv la 1 km de Zimandu Nou si 4 km de Sofronea. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ma contactati telefonic!!Felix Petru-
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650819
Suprafață teren: 67.827 mp
Front stradal: 300 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 15100 mp, în Șiria
99.000 €
Județul Arad, Șiria
15.100 mp teren
Teren de 612 mp, în Vladimirescu
95.000 €
Județul Arad, Vladimirescu
612 mp teren
Teren de 585 mp, în Central
105.087 €
Arad, Central
585 mp teren
Teren de 20000 mp, în Vladimirescu
110.000 €
Județul Arad, Vladimirescu
20.000 mp teren
Teren de 10000 mp, în Grădiște
100.000 €
Arad, Grădiște
10.000 mp teren
Teren de 9702 mp, în Zimandcuz
97.020 €
Județul Arad, Zimandcuz
9.702 mp teren
Teren de 3500 mp, în Central
98.000 €
Arad, Central
3.500 mp teren
Teren intravilan de 11971 mp, în Șimand
99.900 €
Județul Arad, Șimand
11.971 mp teren
Construcții
Teren extravilan de 46600 mp, în Vest
99.730 €
Județul Arad, Nădlac
46.600 mp teren
Agricol