Azi
10
- Agenție
Teren intravilan Voiniceni
76.050 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
43.46 €
/ mp
Voiniceni, Judeţul Mureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand 2 loturi de teren intravilan, bun pentru constructii, in Voiniceni, str.Principala (DN 15 E), la 8 km de Targu Mures, in suprafata de: - lot nr 1 - 900 mp (Nr cad. 280), conform CF nr 55058 Ceuasu de Campie - lot nr 2 850 mp, conform CF nr 52453 Ceuasu de Campie. Este de preferat sa se vanda ambele loturi impreuna. Accesul se face conform indicatiilor din poza 10. Utilitatile se afla la limita proprietatilor - DN 15 E. Pret: - lot nr 1 - 42 Eu mp (4200 Eu ar). - lot nr 2 - 45 Eu mp (4500 Eu ar). Mai multe detalii la telefon nr intre orele 09,00-20,00 ID anun? : 1767954916
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1664975
Suprafață teren:
1.750 mp
- Terenuri de vânzare în Reghin
- Terenuri de vânzare în Sântana de Mureș
- Terenuri de vânzare în Livezeni
- Terenuri de vânzare în Sâncraiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Ungheni
- Terenuri de vânzare în Corunca
- Terenuri de vânzare în Sighișoara
- Terenuri de vânzare în Sângeorgiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Sovata
- Terenuri de vânzare în Ceuaș