1

Teren de vanzare 1030m2, intravilan - Jud. Bra?ov

20.000 €
19.42 € / mp

Vlădeni, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
1.030 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 1030 mp, situat in Vladeni, zona Trestioara, intr-un cadru natural linistit, ideal pentru relaxare. Localizare exacta (Google Maps): https:// /njzhL4KMK529FaYs6?g_st=icTerenul este amplasat la doar cateva sute de metri de DN1, cu acces din drum forestier.Caracteristici:Suprafata: 1030 mpTeren in panta (aprox. 30%), ideal pentru cabana cu privelisteImprejmuit cu gard din plasa bordurata, stalpi fixati in betonForaj pentru apa realizat in toamna anului 2025Nu exista utilitati in apropiere, ceea ce il face potrivit pentru un proiect off-grid (cabana, casa de vacanta, zona de relaxare). Zona linistita, aer curat Acces relativ facil Ideal investitie sau refugiu de weekend19,5 metru patrat PRET IN EURO Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ma contactati
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1419414
Suprafață teren: 1.030 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 4000 mp, în Prejmer
20.000 €
Județul Brașov, Prejmer
4.000 mp teren
Teren de 425 mp, în Exterior Vest
22.000 €
Județul Brașov, Codlea
425 mp teren
Teren extravilan de 1500 mp, în Teliu
18.500 €
Județul Brașov, Teliu
1.500 mp teren
Pășune
Teren de 447 mp, în Hălchiu
20.115 €
Județul Brașov, Hălchiu
447 mp teren
Teren de 22000 mp, în Exterior Vest
22.000 €
Județul Brașov, Săcele
22.000 mp teren
Teren de 1900 mp, în Sud
20.900 €
Județul Brașov, Făgăraș