2 luni în urmă
6
- Agenție
TEREN DE VANZARE -SULTANU,VISINESTI
12.990 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
Preț vechi
34.910 €
3.70 €
/ mp
Vişineşti, Judeţul Dâmboviţa
Descriere teren
Sesizează o problemă
In curand vine vara si iti poti petrece timpul liber sau vacanta intr-un loc deosebit! Teren intravilan de vanzare in zona de deal: 1.400 MP Locatie : Sat Sultanu, Comuna Visinesti, Dambovita Utilitati: la limita de proprietate : gaz, apa, electricitate, internet Distanta fata de Bucuresti: 100 km Distanta fata de Breaza : 15 km Soare, aer curat, drumetii, padure, liniste.... Comunitatea locala este primitoare. Terenul dispune de certificat de urbanism actual. Stiu ca te intrebi cu cine poate construiesti, dar te asigur ca in aceasta zona sunt firme mici si serioase de constructii. Fara griji poti face drumetii pe dealurile (Dealurile Sultanului) ce te inconjoara sau pe munte (Talea). Ideal pentru investitie sau chiar o casuta, locul este frecventat de ciclistii amatori si profesionisti datorita reliefului montan. Terenul are la drum o deschidere de 3 ml cu posibilitatea de extindere, iar accesul este in panta, poate fi amenajat fie cu trepte, fie cu o alee . Un teren pentru cei care apreciaza si stiu sa valorifice farmecul si potentialul unei proprietati in zona de deal! Poze reale si actuale. Programeaza o vizionare - tel .
VAUNT ID: 111175
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1360136
Suprafață teren:
3.513 mp