Teren intravilan Valu lui Traian 2000 mp

69.000 €
34.50 € / mp

Valu lui Traian, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
2.000 mp

Descriere teren

Teren intravilan in localitatea Valu lui Traian, suprafa?a 2000 mp cu posibilitatea de lotizare. Acte pregatite pentru vanzare. Terenul este situat pe str.Amurgului nr 13, cu deschidere la 2 strazi. Pretabil lotizare in 4 parcele. Deschidere 60 m cu 30 m. Utilitati la limita terenului. Zona in dezvoltare. Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul din anunt . ID anun? : 1610783966
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1652327
Suprafață teren: 2.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Valu lui Traian
65.000 €
Județul Constanța, Valu lui Traian
500 mp teren
Teren de 1445 mp, în Tuzla
69.900 €
Județul Constanța, Tuzla
1.445 mp teren
Teren de 750 mp, în Central
75.000 €
Județul Constanța, 2 Mai
750 mp teren
Teren de 1173 mp, în Central
64.515 €
Județul Constanța, Ovidiu
1.173 mp teren
Teren de 5400 mp, în Nuntași
64.800 €
Județul Constanța, Nuntași
5.400 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
75.000 €
Constanța, Central
1.000 mp teren
Teren de 1875 mp, în Agigea
68.888 €
Județul Constanța, Agigea
1.875 mp teren
Teren de 537 mp, în Central
75.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
537 mp teren
Teren în Poiana
64.515 €
Județul Constanța, Poiana