Mai mult de un an
8
- Agenție
Vanzare Teren intravilan 5000mp Magurele
125.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
6.25 €
/ mp
Valea Rumâneştilor, Judeţul Argeş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Magurele Atomistlor plan 2 Vanzare Teren intravilan 5000mp d=30ml cu posibilitate extindere la 8000mp Terenul se preteaza pt investitie ,dar e cuprins in zona L1 pentru vile p+2 . ID anun? : 1719388148
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 18 Martie 2026
ID anunț: 587740
Suprafață teren:
20.000 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Valea Rumâneștilor
- Terenuri de vânzare în Budeasa
- Terenuri de vânzare în Câmpulung Muscel
- Terenuri de vânzare în Băbana