Vand 1,5 ha teren arabil in comuna Valea Marului, sat Mandre?ti, jud. Gala?i

15.000 €
1.01 € / mp

Valea Mărului, Judeţul Galaţi

Suprafață teren:
14.900 mp

Descriere teren

Vand teren arabil in suprafa?a totala de 14.900 mp situat in extravilanul comunei Valea Marului, sat. Mandre?ti, jude?ul Gala?i pe Tarlaua 47/1, nr. cadastral 35, ID imobil 3518. Segmentele au urmatoarele lungimi: 368.295 ml 19.512 ml 17.462 ml 423.193 ml ID anun? : 1569327393
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1658545
Suprafață teren: 14.900 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1895 mp, în Fârțănești
13.500 €
Județul Galați, Fârțănești
1.895 mp teren
Teren de 1400 mp, în Costache Negri
14.500 €
Județul Galați, Costache Negri
1.400 mp teren
Teren de 5900 mp, în Măstăcani
15.000 €
Județul Galați, Măstăcani
5.900 mp teren
Teren de 16200 mp, în Schela
14.000 €
Județul Galați, Schela
16.200 mp teren
Teren de 1000 mp, în Exterior Vest
15.000 €
Galați, Exterior Vest
1.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Cosmești
15.000 €
Județul Galați, Cosmești
1.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Exterior Vest
16.000 €
Galați, Exterior Vest
2.000 mp teren
Teren de 3700 mp, în Ciurești
15.000 €
Județul Galați, Ciurești
3.700 mp teren
Teren de 1000 mp, în Ijdileni
15.000 €
Județul Galați, Ijdileni
1.000 mp teren