Casa , teren intravilan Urlueni Barla Arges

9.800 €
3.06 € / mp

Urlueni, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
3.200 mp

Descriere teren

Va prezentam spre vanzare o proprietate bine pozitionata in localitatea Urlueni , com Barla - Arges , amplasata pe o suprafata de 6487 mp teren intravilan avand deschidere de 105 m , proprietatea este compusa din Casa batraneasca locuibila avand suprafata construita de 89 mp dispunand de 3 camere , baie si 5 anexe gospodaresti , curte ingradita , fantana [ put ] , curent , fosa septica , pomi fructiferi arbori [ frasin , ulm , dud etc ] , potential investitie imobiliara . Pret 24 700 euro. Sau variante achizitionare ; Casa + Anexe + teren intravilan in suprafata de 3287 mp cu deschidere de 50 m la pretul de 14 900 euro Teren intravilan in suprafata de 3200 mp cu deschidere de 55 m la pretul de 9 800 euro Laur Company Imobiliare LC 3186
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 803378
Suprafață teren: 3.200 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1862 mp, în Suseni
9.813 €
Județul Argeș, Suseni
1.862 mp teren
Teren de 18318 mp, în Ștefan cel Mare
9.991 €
Județul Argeș, Ștefan cel Mare
18.318 mp teren
Teren de 400 mp, în Domnești
10.700 €
Județul Argeș, Domnești
400 mp teren
Teren de 2666 mp, în Pârvu Roșu
10.000 €
Județul Argeș, Pârvu Roșu
2.666 mp teren
Teren de 600 mp, în Oarja
9.000 €
Județul Argeș, Oarja
600 mp teren
Teren de 1000 mp, în Cotmeana
10.000 €
Județul Argeș, Cotmeana
1.000 mp teren
Teren de 1048 mp, în Vlădești
10.500 €
Județul Argeș, Vlădești
1.048 mp teren
Teren de 500 mp, în Bălilești