Oferte vanzari terenuri in Tuzla

54.000 €
60 € / mp

Tuzla, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
900 mp

Descriere teren

COD VT 23 Teren de vanzare situate in localitatea Tuzla zona Castelul de Apa avand o suprafata de 900 mp, intravilan construibil , cu deschidere de 18 ml la strada , Terenul este ideal pentru investitie sau pentru construirea unei locuinte permanente, de vacanta sau turistice, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare si totodata o oportunitate din perspectiva a beneficiului datorat potentialulului de crestere valorica, care este foarte rapid. Utilitatile se afla la limita lotului, cadastru si intabulare ,pret 60 euro /mp, Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 430294
Suprafață teren: 900 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tuzla
Mijloace transport aprox. 455 m
transport
Halta Tuzla (en)
Mijloace transport aprox. 563 m
transport
Gara Tuzla hc
Mijloace transport aprox. 956 m
Recreere
restaurants
La magarul tavalit
Restaurante aprox. 362 m
shopping
Complex Sirena
Supermarket/Mall aprox. 531 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 686 m

Proprietăți similare

Teren de 960 mp, în Tuzla
52.800 €
Județul Constanța, Tuzla
960 mp teren
Teren de 900 mp, în Tuzla
55.800 €
Județul Constanța, Tuzla
900 mp teren
Teren de 1000 mp, în Tuzla
50.000 €
Județul Constanța, Tuzla
1.000 mp teren
Teren de 900 mp, în Tuzla
54.000 €
Județul Constanța, Tuzla
900 mp teren
Teren de 1800 mp, în Tuzla
48.600 €
Județul Constanța, Tuzla
1.800 mp teren
Teren de 960 mp, în Tuzla
52.800 €
Județul Constanța, Tuzla
960 mp teren
Teren de 900 mp, în Tuzla
54.000 €
Județul Constanța, Tuzla
900 mp teren
Teren de 1000 mp, în Tuzla
50.000 €
Județul Constanța, Tuzla
1.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Tuzla
50.000 €
Județul Constanța, Tuzla
2.000 mp teren