Vanzari terenuri in Tuzla

39.000 €
63.93 € / mp

Tuzla, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
610 mp

Descriere teren

COD VT 62 Teren de vanzare situate in localitatea Tuzla zona Castelul de Apa avand o suprafata de 610 mp, intravilan construibil , cu deschidere de 15 ml la strada , Terenul este ideal pentru investi?ie sau pentru construirea unei locuin?e permanente, de vacan?a sau turistice, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare si totodata o oportunitate din perspectiva a beneficiului datorat potentialulului de crestere valorica, care este foarte rapid. Utilitatile se afla la limita lotului, cadastru si intabulare ,pret 39000 euro, Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647996
Suprafață teren: 610 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Tuzla hc
Mijloace transport aprox. 506 m
transport
Halta Tuzla (en)
Mijloace transport aprox. 517 m
transport
Tuzla
Mijloace transport aprox. 975 m
Școală
education
Liceul "Carmen Silva"
Învățământ aprox. 1446 m
education
Liceul Teoretic Carmen Sylva
Învățământ aprox. 1465 m
Recreere
shopping
Complex Sirena
Supermarket/Mall aprox. 874 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 904 m
restaurants
La magarul tavalit
Restaurante aprox. 910 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1963 m

Proprietăți similare

Teren în Tuzla
40.000 €
Județul Constanța, Tuzla
Teren de 500 mp, în Tuzla
40.000 €
Județul Constanța, Tuzla
500 mp teren
Teren de 499 mp, în Tuzla