2 zile în urmă
3
- Agenție
Teren 33.211 mp Tunari ideal logistica, showroom sau produc?ie
896.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
26.98 €
/ mp
Tunari, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Va propunem, spre vanzare, un teren intravilan cu suprafata de 33.211 mp, situat in Tunari - Dimieni, intr-o zona cu dezvoltare accelerata si acces rapid catre Bucuresti, Soseaua de Centura, DN1 si principalele hub-uri comerciale si logistice din Nordul Capitalei. Conform certificatului de urbanism, terenul este incadrat intr-o zona destinata activitatilor industriale, depozitare, servicii, comert angro, birouri si activitati productive, fiind o oportunitate excelenta pentru investitii si dezvoltari de business. Indicatori urbanistici: - POT max. 40% - CUT max. 2 Terenul este ideal pentru: - hale logistice si depozitare; - parc logistic / industrial; - showroom-uri; - unitati de productie; - spatii comerciale si servicii; - cladiri de birouri si sedii de companie. Avantaje: - suprafata generoasa, potrivita pentru proiecte logistice, comerciale sau industriale de anvergura; - pozitionare strategica in Nordul Capitalei, intr-una dintre cele mai active zone de dezvoltare economica; - acces rapid catre Soseaua de Centura, DN1, Autostrada A3 si principalele artere de circulatie; - proximitate fata de Aeroportul International Henri Coanda avantaj important pentru activitati logistice, distributie, import-export sau sedii regionale; - zona cu infrastructura in continua dezvoltare si interes crescut din partea investitorilor; - acces facil pentru trafic comercial, transport greu si flux operational eficient; - multiple posibilitati de dezvoltare si valorificare investitionala, intr-o piata aflata in expansiune. Proprietatea reprezinta o alegere foarte buna atat pentru investitori, cat si pentru companii care isi doresc dezvoltarea unui proiect comercial sau industrial intr-o zona aflata in continua expansiune. Pentru detalii suplimentare si vizionari, va stam la dispozitie.