Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 47500 mp, în Central
42.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
0.88 €
/ mp
Central, Tulcea
Descriere teren
Sesizează o problemă
4,75 ha teren agricol in zona Tulcea ID anun? : 1775242379
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1665206
Suprafață teren:
47.500 mp
- Terenuri de vânzare în Orizontului
- Terenuri de vânzare în E3
- Terenuri de vânzare în Peco
- Terenuri de vânzare în Ultracentral
- Terenuri de vânzare în Exterior Vest
- Terenuri de vânzare în Neptun
- Terenuri de vânzare în Vest
- Terenuri de vânzare în Periferie