ID 7381 TEREN STR SABINELOR

92.000 €
136.50 € / mp

Babadag, Tulcea

Suprafață teren:
674 mp

Descriere teren

Agentia LUX Imobiliare va propune spre vanzare, in EXCLUSIVITATE, teren intravilan amplasat pe Str. Sabinelor, avand suprafata totala de 674 mp. Este ideal pentru cei care i?i doresc sa-?i construiasca propria casa avand toate utilitatile pe teren: apa curenta, energie electrica, canalizare, gaz. Sunte?i, a?adar, atat de aproape de proiectul casei la care va gandi?i de ceva vreme! Deschidere stradala 25 ml Terenul are P.U.Z. autorizat de construire a doua case cu regim de inaltime P+E+1, fiecare locuinta avand proiectat si cate un loc de parcare. Actele sunt pregatite pentru vanzare! Pret: 92.000 Euro Contacteaza-ne pentru detalii ?i vizionari: Marin Nicolae: Alina: Ioana: Ne gase?ti la sediul LUX Imobiliare: Str. Babadag, Nr. 12, Bl. 6, Parter vis-a-vis de CEC Bank Suntem activi pe Facebook, Instagram, TikTok ?i YouTube @agentialux
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648179
Suprafață teren: 674 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Hotel Delta
Mijloace transport aprox. 779 m
transport
Autogara
Mijloace transport aprox. 1293 m
transport
Tulcea Oras
Mijloace transport aprox. 1463 m
Școală
education
Liceul de Arta George Georgescu
Învățământ aprox. 105 m
education
Scoala generala nr.4
Învățământ aprox. 707 m
education
Liceul Pedagogic
Învățământ aprox. 948 m
education
Scoala Generala Nr. 8 Constantin Gavenea
Învățământ aprox. 1414 m
Recreere
restaurants
Terasa Boema
Restaurante aprox. 102 m