4 zile în urmă
6
- Agenție
- Comision 0%
Teren 15000 mp, Tisita, Vrancea, langa autostrada A7, ideal investitie
97.500 €
6.50 €
/ mp
Tişiţa, Judeţul Vrancea
Descriere teren
Sesizează o problemă
Proprietar, ofer spre vânzare teren extravilan compact, format din două parcele alipite, situat în zona Țișița – Doaga, la aproximativ 400 m de nodul rutier al autostrăzii.
Suprafață totală: 15.000 mp (1.5 ha)
Deschidere totală la șosea: aprox. 25 ml
Acces direct din drum principal
Teren drept.
Avantaje:
Poziție excelentă pentru investiții
Aproape de autostradă → acces rapid transport
Zonă în dezvoltare
Ideal pentru:
depozit logistic
parcare TIR-uri
service / spațiu comercial
investiție
Pret: 6,5 euro/mp usor negociabil!
Nu se plateste comision de intermediere, direct proprietar.
Pentru detalii sau vizionare apelati numarul:
, George Mazilu
Citește mai mult
Citește mai puțin
Electricitate
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 13 Mai 2026
ID anunț: 1603078
Suprafață teren:
15.000 mp
Tip teren:
Pășune
Clasificare teren:
Extravilan
Front stradal:
25 m