Parcela intravilan pentru casa sau duplex

66.300 €
78 € / mp

Torontalului, Timişoara

Suprafață teren:
850 mp

Descriere teren

Oportunitate investi?ie! Va prezentam spre vanzarea teren intravilan pentru casa sau duplex In imediata vecinatate Str.Trevizo,Maria Tanase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilita?ile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinatatea imediata Pre?ul solicitat de proprietar este de 78 Euro mp negociabil Detalii suplimentare la telefon ID anun? : 1680506611
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662599
Suprafață teren: 850 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 515 mp, în Torontalului
59.900 €
Timișoara, Torontalului
515 mp teren
Teren în Torontalului
59.900 €
Timișoara, Torontalului
Teren de 3500 mp, în Iosefin
70.000 €
Timișoara, Iosefin
3.500 mp teren
Teren de 800 mp, în Torontalului
65.000 €
Timișoara, Torontalului
800 mp teren
Teren de 906 mp, în Nord
69.762 €
Timișoara, Nord
906 mp teren
Teren de 515 mp, în Torontalului
59.900 €
Timișoara, Torontalului
515 mp teren
Teren de 1016 mp, în Torontalului
69.088 €
Timișoara, Torontalului
1.016 mp teren
Teren de 1355 mp, în Medicină
67.750 €
Timișoara, Medicină
1.355 mp teren
Teren de 680 mp, în Central
64.600 €
Timișoara, Central
680 mp teren