Teren 2340 mp , de vanzare, industrial, Sagului, Timisoara.

234.000 €
100 € / mp

Şagului, Timişoara

Suprafață teren:
2.340 mp

Descriere teren

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare teren 2340 mp, PUZ in lucru, Sagului , zona Metro. Terenul are o suprafata de 2340 mp si beneficiaza de un front stradal de 51mp. Accesul pana la teren se face pe drum betonat. Acces facil la centrura Timisoara. In fata terenului regasim toate utilitatiile. Ca si vecinatati regasim Metro Cash&Carry, DM, Leroy Merlin, Auchan, Verni&Fida , Paul Trans. Destinatia terenului: depozitare, servicii, service auto. PUZ- ul este in lucru, in faza finala. Va asteptam la o vizionare. CP2739084 ID anun? : 1758635791
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 933168
Suprafață teren: 2.340 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 9732 mp, în Șagului
219.000 €
Timișoara, Șagului
9.732 mp teren
Teren de 652 mp, în Șagului
250.000 €
Timișoara, Șagului
652 mp teren
Teren în Șagului
219.000 €
Timișoara, Șagului
Teren de 997 mp, în Mehala
250.000 €
Timișoara, Mehala
997 mp teren
Teren de 1442 mp, în Central
220.000 €
Timișoara, Central
1.442 mp teren
Teren de 9732 mp, în Șagului
219.000 €
Timișoara, Șagului
9.732 mp teren
Teren de 2340 mp, în Șagului
234.000 €
Timișoara, Șagului
2.340 mp teren
Teren de 2080 mp, în Elisabetin
235.000 €
Timișoara, Elisabetin
2.080 mp teren
Teren de 13726 mp, în Mehala
219.900 €
Timișoara, Mehala
13.726 mp teren