Teren intravilan, zona Brancoveanu- Mure?

107.000 €
488.58 € / mp

Şagului, Timişoara

Suprafață teren:
219 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan 219 mp(exista o construc?ie ),terenul are doua fronturi stradale fiind pe col? 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt bran?ate si func?ionale( apa,gaz, curent, canalizare).Pre?ul solicitat de proprietar este de 107000 . ID anun? : 1759300047
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1656814
Suprafață teren: 219 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 827 mp, în Șagului
107.000 €
Timișoara, Șagului
827 mp teren
Teren de 1600 mp, în Șagului
103.990 €
Timișoara, Șagului
1.600 mp teren
Teren de 591 mp, în Braytim
115.000 €
Timișoara, Braytim
591 mp teren
Teren de 1100 mp, în Plopi
112.800 €
Timișoara, Plopi
1.100 mp teren
Teren de 125000 mp, în Central
109.000 €
Timișoara, Central
125.000 mp teren
Teren de 8364 mp, în Central
98.000 €
Timișoara, Central
8.364 mp teren
Teren în Central
98.000 €
Timișoara, Central
Teren de 703 mp, în Central
112.480 €
Timișoara, Central
703 mp teren
Teren de 9211 mp, în Central
110.000 €
Timișoara, Central
9.211 mp teren