Teren intravilan oportunitate investitie zona Centura Timisoarei

374.990 €
44.96 € / mp

Plopi, Timişoara

Suprafață teren:
8.341 mp

Descriere teren

Teren intravilan oportunitate investitie zona Centura Timisoarei FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan situat strategic in Timisoara, in imediata apropiere a Centurii, ideal pentru dezvoltari industriale sau de agrement. Caracteristici teren: Suprafata: 8.341 mp Front stradal: 50 ml Lungime: 174 m Acces facil catre principalele artere de circulatie Toate utilitatile disponibile in zona Destinatii recomandate: hale industriale depozite logistice activitati de agrement investitie pe termen mediu/lung Optiune suplimentara: Posibilitate extindere prin achizitia unei parcele alaturate de 5.900 mp Pret: 393.000 + comision agentie Modalitati de plata: surse proprii / credit bancar ID anun? : 1774597759
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1365005
Suprafață teren: 8.341 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Neamenajate
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Acces auto

Proprietăți similare

Teren de 8540 mp, în Plopi
375.000 €
Timișoara, Plopi
8.540 mp teren
Teren intravilan de 1479 mp, în Torontalului
355.000 €
Timișoara, Torontalului
1.479 mp teren
Livadă
Teren intravilan de 6024 mp, în Freidorf
395.000 €
Timișoara, Freidorf
6.024 mp teren
Construcții
Teren de 14365 mp, în Șagului
387.855 €
Timișoara, Șagului
14.365 mp teren
Teren de 44000 mp, în Mehala
349.000 €
Timișoara, Mehala
44.000 mp teren
Teren de 1400 mp, în Bogdăneștilor
399.900 €
Timișoara, Bogdăneștilor
1.400 mp teren
Teren de 2043 mp, în Ciarda Roșie