Ieri
1
- Agenție
Parcele de teren | Cartier Plopi
57.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
81.66 €
/ mp
Plopi, Timişoara
Descriere teren
Sesizează o problemă
Doua parcele de teren intravilan Cartier Plopi Timi?oara Se ofera spre vanzare doua parcele de teren intravilan situate in cartierul Plopi, o zona lini?tita ?i in plina expansiune, aflata pe teritoriul administrativ al Municipiului Timi?oara. Este o loca?ie ideala pentru construc?ia unei locuin?e, oferind avantajul de a fi in ora?, dar intr-un regim de locuire aerisit. Acces facil din: Calea Mo?ni?ei Drumul Boilor Detalii parcele: Parcela 1: Suprafa?a: 698 mp Front stradal: 19 m Parcela 2: Suprafa?a: 800 mp Front stradal: 21 m Utilita?i ?i vecinata?i: Energia electrica ?i apa se afla direct in fa?a parcelei. Gazul ?i re?eaua de canalizare sunt disponibile in proximitate. Zona este in curs de modernizare, fiind inconjurata de case deja locuite, duplexuri ?i proiecte reziden?iale noi. Avantaje: Front generos, ce permite proiecte diverse de la case unifamiliale cu gradina pana la duplexuri. Terenul apar?ine de Municipiul Timi?oara, oferind poten?ial de cre?tere constanta a valorii pe masura ce infrastructura zonei se dezvolta. Acces rapid catre zona industriala Buzia?ului, centrul ora?ului ?i ie?irea spre centura. Pre?: 82 euro mp. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozi?ie. ID anun? : 1771856004
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654655
Suprafață teren:
698 mp