Ieri
1
- Agenție
Comision 0%-teren intravilan 10.266 mp.zona Plopi
564.630 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
55 €
/ mp
Plopi, Timişoara
Descriere teren
Sesizează o problemă
Comision 0%--ofer spre vanzare teren intravilan 10.266 mp,imprejmuit partial cu gard sarma,certificat urbanism, zona Plopi-str.Canal Bega ID anun? : 1717868539
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1652857
Suprafață teren:
10.266 mp