Teren intravilan mare, 44.000 mp, investitii, Mehala-Centura

349.000 €
7.93 € / mp

Mehala, Timişoara

Suprafață teren:
44.000 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan excelent pentru dezvolatare si investitii. Suprafata mare de 44.000 mp, compact, este pretabila pentru dezvoltare imobiliare industriale, parcelare, cu acces direct la centura Timisoarei. Cod oferta / ID BLITZ: P170295 Id intern: P170295
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646373
Suprafață teren: 44.000 mp
Front stradal: 200 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Pasaj C.F. A13
Mijloace transport aprox. 1539 m
transport
Pasaj CF
Mijloace transport aprox. 1632 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1909 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1915 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1947 m
restaurants
Cafe Nick
Restaurante aprox. 1984 m

Proprietăți similare

Teren în Mehala
349.000 €
Timișoara, Mehala
Teren intravilan de 1479 mp, în Torontalului
355.000 €
Timișoara, Torontalului
1.479 mp teren
Teren de 44000 mp, în Mehala
349.000 €
Timișoara, Mehala
44.000 mp teren
Teren de 5876 mp, în Ronaț
381.940 €
Timișoara, Ronaț
5.876 mp teren
Teren de 8341 mp, în Plopi
375.345 €
Timișoara, Plopi
8.341 mp teren
Teren de 8341 mp, în Plopi
375.345 €
Timișoara, Plopi
8.341 mp teren
Teren de 5876 mp, în Ronaț
381.940 €
Timișoara, Ronaț
5.876 mp teren
Teren de 300000 mp, în Central
360.000 €
Timișoara, Central
300.000 mp teren
Teren de 44000 mp, în Mehala
349.000 €
Timișoara, Mehala
44.000 mp teren