COMISION 0% Teren 7656 mp, extravilan agricol, zona Freidorf

191.390 €
25.00 € / mp

Freidorf, Timişoara

Suprafață teren:
7.656 mp

Descriere teren

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Freidorf, avand o suprafata de 7656 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 32 ml la strada. Utilitati: curent electric, utilitati in zona. Pretul este de 191.390 - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii. ID intern: V8326 ID anun? : 1747292829
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 263076
Suprafață teren: 7.656 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 10000 mp, în Mehala
200.000 €
Timișoara, Mehala
10.000 mp teren
Teren de 10080 mp, în Ronaț
200.000 €
Timișoara, Ronaț
10.080 mp teren
Teren de 10000 mp, în Central
190.000 €
Timișoara, Central
10.000 mp teren
Teren de 3002 mp, în Central
185.000 €
Timișoara, Central
3.002 mp teren
Teren de 10000 mp, în Aeroport
180.000 €
Timișoara, Aeroport
10.000 mp teren
Teren de 5800 mp, în Exterior Vest
197.200 €
Timișoara, Exterior Vest
5.800 mp teren
Teren de 647 mp, în Girocului
210.000 €
Timișoara, Girocului
647 mp teren
Teren de 10000 mp, în Freidorf
200.000 €
Timișoara, Freidorf
10.000 mp teren
Teren de 14700 mp, în Mehala
205.800 €
Timișoara, Mehala
14.700 mp teren