AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate utilitatile, Mosnita Noua-zona Valery

67.900 €
118.71 € / mp

Central, Timişoara

Suprafață teren:
572 mp

Descriere teren

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 572 mp si front stradal de 16 ml, in Mosnita Noua, zona Valery Events. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - terenul se afla intre case; - drumuri pietruite; - situat la o distanta 400 m de asfalt si 750 m distanta de Penny, Lidl, Centru comercial. Pret: 69.500 euro. ID anun? : 1770741287
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1219544
Suprafață teren: 572 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Central
65.500 €
Timișoara, Central
Teren de 818 mp, în Central
72.800 €
Timișoara, Central
818 mp teren
Teren de 526 mp, în Central
68.380 €
Timișoara, Central
526 mp teren
Teren de 647 mp, în Central
61.500 €
Timișoara, Central
647 mp teren
Teren de 647 mp, în Central
61.465 €
Timișoara, Central
647 mp teren
Teren de 655.1 mp, în Central
65.500 €
Timișoara, Central
655,1 mp teren
Teren de 680 mp, în Central
64.600 €
Timișoara, Central
680 mp teren
Teren de 625 mp, în Central
69.000 €
Timișoara, Central
625 mp teren
Teren în Central
64.600 €
Timișoara, Central