Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 100000 mp, în Central
99.999 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.00 €
/ mp
Central, Timişoara
Descriere teren
Sesizează o problemă
VIND 10 HA PAMINT EXTRAVILAN IN SANNICOLAU MARE ID anun? : 1619091961
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1652023
Suprafață teren:
100.000 mp