Teren de vanzare 5.000?m2 intre Calea Aradului ?i Calea Torontalului

1.800.000 €
360 € / mp

Aradului, Timişoara

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere teren

Prin Silvis Imobiliare ave?i ocazia de a achizi?iona un teren generos de 5.000?m2, situat strategic intre doua artere majore ale Timi?oarei: Calea Aradului ?i Calea Torontalului o zona in plina dezvoltare urbana. Detalii teren: Suprafa?a: 5.000?m2 Acces facil la utilita?i ?i infrastructura rutiera Documenta?ie cadastrala completa PUZ in derulare proiect pentru ansamblu de locuin?e colective ?i servicii, cu urmatoarea configura?ie propusa: Bloc A: S/D + P + 5E Bloc B: S/D + P + 7E Bloc C: S/D + P + 9E Zona servicii: S/D + P + 2E Poten?ial excelent pentru dezvoltatori ideal pentru investi?ii imobiliare reziden?iale cu func?iuni mixte (servicii, birouri, retail). Pozi?ie ideala: intre doua zone cu cerere ridicata, aproape de centre comerciale, unita?i de inva?amant ?i mijloace de transport. Contactati Silvis Imobiliare pentru mai multe detalii, documenta?ie PUZ, plan?e urbanistice ?i stabilirea unei vizionari: [email protected] ID anun? : 1751556484
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 639073
Suprafață teren: 5.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 10750 mp, în Lugojului
1.850.000 €
Timișoara, Lugojului
10.750 mp teren
Teren de 69400 mp, în Aradului
1.750.000 €
Timișoara, Aradului
69.400 mp teren
Teren de 5771 mp, în Lipovei
1.750.000 €
Timișoara, Lipovei
5.771 mp teren
Teren de 15209 mp, în Dâmbovița
1.800.000 €
Timișoara, Dâmbovița
15.209 mp teren
Teren de 39360 mp, în Plopi
1.810.560 €
Timișoara, Plopi